Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Майстер
----

Після повернення з служби на флоті під час другої світової війни Фредді Квіл не може знайти собі місця в мирному житті. Травми, нанесені війною, залишились не тільки на тілі, а й в душі, і це полум'я Квіл намагається залити алкоголем. На жодній роботі його довго не витримують: з фотосалону звільнили через побиття клієнта, з капустяної ферми - через проблеми із саморобною випивкою. І ось цей неприкаяний, голодний і злий уламок людини прибиває до яхти Ланкастера Додда, харизматичного літера псевдофілософського руху, який багато хто вважає неорелігійним культом. Ланкастер підбирає Фредді, приймає в свою "родину" і навіть робить найближчим помічником. Та подібні "течії" рідко кого лікують. куди частіше вони наносять ще більше духовних травм.

«Майстер» /The Master (2012) - Американська драма режисера Андерсона Пола Томаса. Головні ролі виконали Адамс емі, Фенікс Хоакін, Хоффман Філіп Сеймур, Племонс Джессі, дерен Лора, Малек Рамі та інші. Головною ниткою сорокамільйонна сценарію є тема втраченого покоління. Цей термін давно є ключовим для багатьох літературних і кінематографічних творів. До цієї категорії відносяться люди, які пережили найстрашніше, що може бути у світі - війну.
Катастрофа і руйнування вривалися в їх жінь двічі - з настанням війни та з після її закінчення. Здавалося б, це має бути ейфорія, щастя і удача, що доля вберегла вас від куль, смерть, проходила поруч, обійшла стороною. Так, це так, але ейфорія триває недовго. Як повоєнній людині навчитися знову жити в мирний час, без вбивств, окопів і плачу поранених? Як очистити пам'ять від жаху і страху? Як прийняти нове життя і змусити себе бачити в людях не лише ворогів, а й друзів? Як довіряти, якщо тебе не раз зраджували і кидали перед обличчям небезпеки? З цією проблемою стикається і головний герой. Повернувшись після війни, він не знає, як заново будувати своє життя. Пошук роботи, себе і душевного спокою ні до чого не призводить, він - втрачена людина.

Завантажити файл: the_master__2012___2xukr___eng__bdrip__hurtom_.avi_114.torrent [15.02 Kb] (Завантажило: 1)

Але незабаром на його шляху попадеться Учитель, засновник релігійного культу і філософ.
Це стає єдиним, що захоплює колишнього солдата і змушує його забути про калюжі крові і смерті. Зовсім скоро великий гуру навіть робить маргінала своєю «правою рукою». Здається, він знайшов себе. Але не помилково чи це враження? У міру того, як розвивається культ цієї віри, герой все більше задається питанням, хто і що стоїть за всім цим. Занадто багато нестиковок і таємниць постає перед його очима. Він розуміє, що десь є «подвійне дно», але де?
Невже єдина людина, який зумів повести його за собою просто шахрай? Невже він сам допомагав дурманом розум людей, а головне - добровільно пішов на помутніння свого розуму? Солдат намагається докопатися до істини. Однак ця таємниця з розряду тих, які краще не розкривати і не шукати правду, бо вона повалить в шок навіть людини, обхитрити смерть. «Майстер» онлайн стане «провідником» глядача в світ таїнств релігії і культів, відкриє очі на те, що далеко не все, що здається священним в цьому світ, справді має під собою світлу і добру основу.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго