Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Диктатор
----

Республікою Вадія керує ексцентричний тиран на ім'я Аладін. Аладін змушений здійснити поїздку до Нью-Йорка, щоб виступити на асамблеї ООН стосовно ядерної програми своєї країни, проте все несподівано змінюється... 

Черговий проект великого Саші Барона Коена! Він вже порадував своїх шанувальників такими хітами як «Бруно» і «Борат». Цей фільм його новий шедевр. У ньому розповідається про диктатора маленької країни. Президент США висловлюється про зміну влади і демократії в цій країні. Диктатор не допустить щоб на його батьківщині запанувала демократія, і він всіма силами захистить улюблених громадян. Звичайно ж і в цьому фільмі присутні вульгарні жарти і неймовірно оригінальний гумор Саші Барона Коена. Всі вже давно звикли до його скандальним фільмів. Цей не буде відрізнятися від інших. Диктатор відвідує Америку, де місцевий народ його ненавидить. Однак він цього не помічає.

Завантажити файл: The-Dictator-UNRATED-2012.mp4.torrent [22.36 Kb] (Завантажило: 20)

Деспот хоче відвідати «Empire State Building» поки його не підірвав хтось із його братів. Він переспить з самої Меган Фокс! Секс-символ сучасної молоді, і зірка знаменитих «Трансформерів». Щоправда, для цього йому доведеться непогано розщедритися. Пригоди диктатора в Америці будуть недовгими, адже йому доведеться повернутися в рідну країну. Тут він справжній правитель, улюблений усіма. Дивитися «Диктатор» онлайн треба обов'язково всім шанувальникам фільмів Саші Барона Коена. Коен не розчарує своїх глядачів цим фільмом. Його жанр як унікальний у своєму роді, і тому має таку величезну популярність. Ця комедія по справжньому феєрично, і сповнена відмінних смішних моментів. З фільмом Коена ніхто не занудьгує, і глядачам сміх гарантований. «Диктатор» обов'язково поповнить вашу улюблену колекцію комедій.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго