Українські футбольні команди
 
➤ Вантажівка
----

Величезна вантажівка таранить машину, в якій їхали четверо друзів. Всі вижили, але зацікавилися, що за недоумок так необережно управляє автопоїздом. Виявилося, що за кермом нікого не було. Ситуація змушує героїв сісти за кермо і продовжити шлях на чужій вантажівці. Вони ні за що не сіли б у нього, якщо б знали що в двигуні дорожнього монстра замість масла - кров, а вантаж, що перевозиться...

Четверо молодих людей навіть не могли подумати, що звичайна подорож закінчиться справжньою трагедією після того, як їхній позашляховик потрапив в автомобільну аварію, спричиненої вантажівкою, яка на повній швидкості врізалась в задню частину їхньої автівки. Ледь отямившись від шоку та болю, молоді люди кинулись від своєї потрощеної машини до вантажівки, щоб розібратись з водієм-психопатом. Та не встигли вони навіть як слід оглянути вантажівку, як незрозуміло звідки по них відкрили вогонь. Довго не роздумуючи, молоді люди відразу ж кинулись в порожню кабіну водія та подались геть.

Завантажити файл: Road-train.2010.Ukr.BDRip.Hurtom.avi.torrent [15.03 Kb] (Завантажило: 14)

І тільки згодом їм стало зрозуміло в яку халепу вони потрапили.Четверо молодих людей навіть не могли подумати, що звичайна подорож закінчиться справжньою трагедією після того, як їхній позашляховик потрапив в автомобільну аварію, спричиненої вантажівкою, яка на повній швидкості врізалась в задню частину їхньої автівки. Ледь отямившись від шоку та болю, молоді люди кинулись від своєї потрощеної машини до вантажівки, щоб розібратись з водієм-психопатом. Та не встигли вони навіть як слід оглянути вантажівку, як незрозуміло звідки по них відкрили вогонь. Довго не роздумуючи, молоді люди відразу ж кинулись в порожню кабіну водія та подались геть. І тільки згодом їм стало зрозуміло в яку халепу вони потрапили.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго