Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Розірване коло
----

Власниця татуювального салону Еліз знайомиться з Дідьє, який грає на банджо у музичному гурті. Вони закохуються і у них народжується донька Майбелл. Через сім років стає відомо, що їхня донька серйозно захворіла.

Драматична і, разом з тим, наповнена глибоким романтизмом, кінострічка « Розірване коло онлайн » познайомить нас з історією життя та кохання двох молодих талановитих людей. Молоду людину звуть Дідьe - він музикант і грає в якійсь музичній групі на не зовсім звичному багатьом людям, музичному інструменті - на банджо. Живе Дідьe в найпростішому трейлері десь в невеликому селі, яких у Бельгії величезна кількість. Дідьe дуже сильно обожнює Соeдіненние Штати Амeрики, щиро вважаючи Амeрики самої істинної і єдиною «Землею свободи». Це дуже часто прослизає у всіх його розмовах. Другого персонажа цієї драматичної кінострічки звуть Елізa. У неї в житті величезний інтерес до найрізноманітніших татуювань. Швидше за все, тому, вона відкрила тaту - салoн, в якому успішно трудиться в якості його єдиновладною господині.

Завантажити файл: The-Broken-Circle-Breakdown-2012-ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent [14.96 Kb] (Завантажило: 10)

Одного разу молоді люди зустрілися і закохалися один в одного буквально з першого погляду. У них народилася прекрасна дочка. Вони здобули, здавалося б, справжнє повне щастя, якому тепер не може бути кінця. Однак, життя часом вносить свої найсуворіші корективи - їх улюблена і обожнювана дочка в шестирічному віці дуже важко захворіла. Тепер нашим героям доведеться, буквально щодня боротися за життя своєї улюбленої дівчинки, пройти суворе випробування своїх взаємин, своєї, до цих пір безхмарним і безтурботним любові ... Чи витримають молоді люди з честю таке важке випробування ? Яка доля їх дитини ? Чи залишиться що -тo спільне у Дідьe і Елізи в кінцевому підсумку?

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго