Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Команда мрії
----
Патрік - у минулому відомий футболіст і тренер, а зараз просто п'яниця. Єдина робота, яку він може отримати - це тренер любительської футбольної команди на півночі Франції. І відмовитися не можна, якщо у нього не буде роботи, його позбавлять опікунства над дочкою. Справи на футбольній ниві у аматорів йдуть ненайкраще. І тоді Патріку в голову приходить геніальна ідея - запросити в команду колишніх футбольних зірок!

П'ять республік і дві імперії - хто краще французів розбирається в переворотах? Плюс традиційна якість тамтешніх комедій - ось вам і рецепт хорошого фільму. Але не так вже все просто.

Сюжет на перший погляд здається досить тривіальним: падаючому на дно життя колишньому футболістові і невдалому тренеру в одній особі дан останній шанс на виправлення - допомогти футбольному клубу однієї маленької, але дуже гордої бретонської деревеньки. Новий наставник вирішує зміцнити склад, покликавши на допомогу п'ятьох друзів, у яких теж не все ладно після завершення спортивної кар'єри.

Завантажити файл: Les-seigneurs-2012-BDRip-ukr-Hurtom.avi.torrent [14.92 Kb] (Завантажило: 1)

Здавалося б, і все, але французи не були б французами, якби не привнесли навіть у спортивну комедію соціальний аспект - любителі красивого життя (недарма назва фільму можна дослівно перекласти як «Господа») їдуть допомагати простим рибалкам у нерівній боротьбі з бюрократичною машиною, яка збирається знести завод. Завод, на якому трудиться практично все населення села. Тобто буржуазія сприяють пролетаріату в скоєнні нехай маленькою, але все ж революції - феномен, можливий лише у Франції.

 

 

Девіз бретонців говорить: краще смерть, ніж ганьба; і вони віддадуть всі сили для боротьби. І нехай з боку це протистояння виглядає наївно і по-дитячому, але дивлячись на світ тільки так можна його змінити.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго