Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Велика жратва
----

Дін працює офіціантом в великому ресторані вже чотири роки. Він жодного разу не задумувався про те, наскільки добре він влаштувався, поки не дізнався, що його однокласник всі ці роки робив карколомну кар'єру у великій корпорації. Тому, коли з'являється стажист Мітч, Дін починає його навчання не тільки із знайомства з численним і навіженим колективом, але і з навчання тому, як помститися забезпеченим відвідувачам ресторану за їх хамство.

Фільму вдалося помножити мій настрій раз в десять. Я з'їдав одну сцену за одною, зовсім не помітивши, як промайнуло майже півтори години. Запозичень з попсових молодіжних комедій дуже мало, картина в своєму руслі.

Завантажити файл: Waiting.-2005-ukr.EnterFilm_eng_AC3_5.1-DVDRip-Hurtom-by-urij546724.avi.torrent [17.89 Kb] (Завантажило: 9)

Навіть епізодичні персонажі - це колорітнейшие створення. Якщо говорять, що «рушниця, що висить не стіни обов'язково вистрілить», то тут цю фразу застосовують для людей. Кожен мийник посуду - це бракуючий шматок пазла. Всі люди різні, з різними поглядами на роботу і на майбутнє.

Ніде не вповільнюючись, «Велика жратва» пробігла поруч зі мною, виляючи хвостом. Навіть під час фінальних титрів я не хотів відриватися від екрану. Це просто зачотная комедія, яку настійно рекомендувати я не наважуюся, з тієї причини, що якщо у мене вона викликала буйне натхнення, то інших може змусити шкодувати про витрачені хвилинах.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго