Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Мандри Гулівера
----
Подорож письменника Лемюеля Гуллівера, яка починається в Бермудах, і закінчується на острові Ліліпут, де він височить над його маленькими громадянами

 

Перед переглядом фільму прочитав і почув величезну кількість негативних коментар. Але це не відбило бажання подивитися цей фільм. В кінотеатр, звичайно, не рвався, але вдома трохи витраченого трафіку,, в принципі, не шкода.

Як багато відгукується, повним р назвати дану картинку занадто. Це, звичайно, не шедевр світового кінемотографа, але для перегляду цілком нормальна легка комедія. На щось масштабне не розраховував, але все ж можна назвати одним з кращих фільмів Джек Блека в цьому жанрі (але не рахуючи озвучек).

Завантажити файл: MaHdPU-GyliBePa.2010.BDRip.D.UKR.4epHa9-PaketHica-CORPORATION-ViDeO_Hurtom.avi.torrent [14.99 Kb] (Завантажило: 9)

Фільм про морально маленькому «людину», який просто не впевнений у собі, якому не вистачає якоїсь іскорки. Але подорож в країну фізично маленьких чоловічків напроч змінює Гуллівера. Ну як то кажуть, погляд з боку або своє-то не бачиш: відразу починає давати поради як звернути на себе погляд принцеси, т. Е. Радив зробити те, що сам в «реальної» життя не зміг би. До хорошого швидко звикаєш, і сам не помічаєш, як починаєш «прикрашати», щоб не впасти в очах своїх «фанатів».

Як в будь-якому сценарії, звичайно, ж тут присутній персонаж, який намагається протистояти що з'явився «герою». І отже, боротьба, суперництво, палиці в колеса, будова роботів і т. Буд. Тощо. П.

Як у житті, щоб змінитися людині необхідно якийсь мотив, який підштовхне на «геройство» в сучасному світі. І добре, якщо виникає такі мотиви, нехай не настільки чарівні, але ті моменти життя, які змусять людину замислитися над своїм способом ведення життя ...

 

 

На дозвіллі, раджу подивитися фільм, так для інтересу, зрештою, просто для красивої картинки, фільм знятий дуже навіть непогано, акторський склад хороший (за винятком, Емілі Блант-деякі моменти були трохи награні). В цілому непогано, але й ніхто й не очікує від цього фільму якогось шедевра.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго