Рінгтони на телефон для українського патріота
 
----

Фільм-подія цієї весни. Масштабна епічна драма за біблійним сюжетом для найширшої глядацької аудиторії. Фільм за участю найвідоміших зірок, якого вже чекають і навіть уже обговорюють... 
І побачив Ной видіння: бачив він велику воду, яка змітала все на своєму шляху, не залишивши ані деревини, ані звірини, ані людини. У світі, занапащеному людським гріхом, Ной отримує Господнє благословення побудувати ковчег і врятувати від потопу "кожної тварі по парі".

Я цей фільм подивився в день його прем'єри, 27 березня, пішов з друзями. Я був в передчуття чогось дивного ... і фільм мене здивував!

Завантажити файл: Noah-2014-BDRip-AVC-UKR-Hurtom.mkv.torrent [13.59 Kb] (Завантажило: 9)

Мені дуже сподобався початок (той хто дивився зрозуміє), я просто не хочу спойлерити, але початок дуже красиве і загадкове. Графіка в фільмі божественна, вона валить розум, а раптом все що є у фільмі реально зараз десь перебувати?! .. Так само мені дуже сподобалося заставка у вигляді живої природи, коли природа рухається, річки розливаються.

Акторський склад підібраний правильно. Рассел Кроу зіграв незвичайно! На початку він грає людину, якого хочеться любити і поважати, але під кінець його роль змінилася трішки і ось тоді мені захотілося його вбити! Він викликав такі емоції, що про себе я його «матюкав» як попало. Емма Уотсон. Про неї можна говорити і говорити. Це і так моя улюблена актриса, ніг в цьому фільмі вона грала так правдоподібно, що дивлячись на неї лилися сльози. Її роль драматична і Емма впоралася з поставленим завданням. Про інших окремо не буду говорити. Всі актори зіграли чудово!

 

 

Коли я подивився цей фільм, я багато чого дізнався з біблії і мені захотілося більше дізнатися. Фільм настільки зацікавив мене що я «поліз» в інтернет і почав шукати всю інформацію про Ноя, його ковчег, Адама і Єву, про Змію спокусник і про головне, про Дереві пізнання Добра і Зла. Я зараз можу багато розповісти про цю історію, оскільки фільм дуже захопив.

Ті хто ще не встиг або не захотів просто піти на фільм: БІЖІТЬ НА НЬОГО! Не пропустіть зараз його! Він дуже прекрасний, коли його дивишся на блакитному екрані і тим більше в окулярах 3D.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго