Українські футбольні команди
 
➤ Хочу бути тобою
----

Безвідповідальна і легковажна Меггі Феллер переїжджає до своєї старшої сестри Роуз, яка працює адвокатом і дотримується у всьому строгих правил. Між сестрами немає нічого спільного, окрім хіба що розміру взуття. Терпець Роуз уривається після того, як Меггі затягає до себе в ліжко хлопця Роуз. У відповідь та виганяє її з квартири. Тут й дружбі сестер прийшов би кінець, аж раптом на допомогу несподівано приходить бабуся, яку сестри не бачили після похорону матері…

Дивіться мелодраму «Подалі від тебе» з Камерон Діас у головній ролі. Цей фільм є спільним дітищем фахівців із США та Німеччини, він вийшов на великі екрани в 2005 році. Режисером картини виступив Кертіс Хенсон. Хороших голлівудських фільмів про сімейні стосунки не так вже й багато, але даний фільм є винятком. Настільки достовірно показано життя, як вона є, без ідеалізацій і фарб, що хочеться тільки цей фільм переглядати багато разів. Спостерігати за героями і розуміти що подібні ситуації зустрічаються в реальному житті, подібне сприйняття відкладає свій позитивний відбиток. Фільм виглядає дуже легко, два години перегляду пролетять як одна мить. 

Завантажити файл: In-Her-Shoes-2005-UkrEng-HDTVRip-Hurtom.avi.torrent [11.14 Kb] (Завантажило: 10)

Сюжет фільму оповідає історію двох сестер. Безбашенная Меггі Феллер, шалено любить відвідувати нічні клуби і веде розбещений спосіб життя. Одного разу їй доводиться переселитися до своєї сестри Роуз, яка є повною протилежністю їй. Роуз розумна і освічена дівчина, адвокат і ніколи не дозволяла собі зайвих витівок. Відносини, які й без того тріщать по швах, псуються між сестрами, коли Меггі затягає хлопця сестри в ліжко. 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго