Українські футбольні команди
 
----

Час рухається з минулого в сьогодення і не робить стрибків, але іноді цей досконалий механізм дає збій. Жертвою такої таємничої випадковості став сорокарічний Расс, якому випала доля зустрітися з самим собою з минулого. Дорослий і дитина - дві сторони однієї людини - намагаються кардинально змінити загальну долю.

Є такі фільми, після перегляду яких вони не набридають. Цей фільм з таких. Причому, після кожного чергового перегляду відкриваєш для себе щось нове ...

Даний фільм заслуговує повагу не тільки для тих, хто є фанатами Брюса Вілліса, а й тим, хто вміють тверезо мислити і приймати вчасно потрібні рішення.

Завантажити файл: The-Kid-2000-HDTVRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [13.3 Kb] (Завантажило: 2)

Історія одного багатого холостяка, який є консультантом по іміджу. День за днем він живе своїм звичайним життям, без всякої романтики і різноманітності. І ось одного разу, за кілька днів до того, як йому виповнюється 40 років, у консультанта начинаються галюцинації. Спочатку він бачить хлопця в літаку якого насправді не існує, а потім починає бачити якогось малюка. І ці бачення з кожним разом учащаються ...

 

 

 

Але з огляду на свій запальний характер і егоїстичність, у нього немає друзів, з рідними він не общаеться і він втрачає Едіственное жінку до якої був прив'язаний.

Однак поява цього малюка (самого себе в 8 років) змушує консультанта задуматися про своє життя, змінити своїм принципам і і добитися всього того, чого він не зміг свого часу.

Природно, в цілому, цей фільм можна вважати фантастикою і нереальною історією. Можливо у деяких після перегляду даної картини остануться змішані почуття. Саме тому кажуть, - «про смаки сперечаються». Якщо хочете дізнатися мою думку, то «Малюк» мені дуже сподобався. Хороший сюжет, хороші фрази, захоплюючі мелодії, саундтреки ... Особливо сподобалася кінцівка коли малюк сказав собі самому - Наша дружина мені когось нагадала.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!