Українські футбольні команди
 
➤ Небезпечний потяг
----

Той, хто вважає, що любов приносить тільки радість можуть помилятися і напевно жорстоко помиляються ... Наче й хлопець нормальний на вигляд, але з певного часу Морган Пірс став докучати своїми знаками уваги дівчині, що працює з ним в одній кав'ярні Френкі Купер. Френті була безмірно рада, коли дізналася, що Морган звільнився з роботи. Але все виявилося не так просто і хвороблива закоханість, бажання якщо не бути з коханою, то хоча б поставити її в залежність від себе, стало керувати Морганом, коли він почав скрізь і всюди переслідувати Френкі. У поліції, куди Френкі звернулася зі скаргою на переслідування, резонно відповіли, що поки Морган не заподіяв їй шкоди вони нічого не можуть вдіяти. А треба сказати, що Морган був зовсім не простий і замість Френкі він став переслідувати її близьких, тим самим завдаючи біль і Френкі.

Відмінний TV Movie, який дуже добре діяли всі зацікавлені дуже надійною ділянки, що не соромляться в той час як рішення скрутне предмет, як я описав би цю маленьку gem.Starring Аманда Рігетті як Кейсі Купер, який має свою життя перетворилося навколо, коли вона стає жертвою «Сталкер».

Завантажити файл: Shadow-of-Fear-2012-UkrEng-HDTVRip-Hurtom.avi.torrent [15.13 Kb] (Завантажило: 3)

Вона змінюється від вихідного, екстраверт і впевнено, щоб дівчина, яка боїться ризикувати зовні або далеко від її будинку, поки отриманні законом пошту ненависті і нескінченні 'телефон-викликає, що поліція з'явиться не мати влади або до неї та її друзями ні Буде не зупинити.

 

 

Цей фільм диски на від початку до кінця, і я гарантую буде у вас 'підтримки' бідних Кейсі і її друзі, як вони борються проти удаваній в дії місцевої поліції та її «Сталкер», поки вони не впевнені, який саме найгірше з двох? Блискучий підтримка ролях включає Уілл Естес, Гаррі Хемлін, Christie Burson і Ерік Smzanda

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!