Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Снігові пригоди цуценят Санти
----

П'ять чудових цуценят, що розмовляють, беруть участь у захоплюючих перегонах Аляскою. На Великого Бутуза , забіяку Бі-Дога, сміливу Розабеллу, солодкого Будду та бруднулю Замазуру чекають неймовірні, а часом і небезпечні пригоди. Ця сніжна п'ятірка дізнається, що таке бути однією дружною та вірною командою, і разом прагнути до однієї мети.

Зізнатися чесно, не можу навіть повірити у факт того, що я це подивився. Не люблю такі фільми, не мій жанр, особливо враховуючи «Дісней» в якості виробника. Порадили як добру кінокартину для більшого підняття настрою.

Вирішив не відкладати і глянути. Справа була ввечері, робити було нічого, хоррор вже в печінках засів, ще й інтернет відключили ...

Завантажити файл: Snow-Buddies-2008-UkrEng-DVDRip-Hurtom.avi.torrent [15.11 Kb] (Завантажило: 72)

Отже. Нам представлені п'ятеро цуценят золотистих ретриверів, кожному дано свій характер, свої повадки, свої манери. Волею непередбачуваною Долі цуценята опиняються в землях далекої і засніженій Алясці, де зустрічають лайку по кличці Шаста, який розповідає їм про мрію свого господаря - взяти участь в гонці на собачих упряжках. Зрозуміло, за старою доброю традицією щенята вирішують допомогти хлопчикові на ім'я Адам виконати давню мрію, тим більше, що це, як було сказано, їх єдиний шанс повернутися додому.

 

 

Сюжет простий і зрозумілий, гра акторів особисто мені теж сподобалася, хоча я не особливо прискіпливий. Діти добре впоралися зі своїми ролями, дорослі теж на висоті. Мені дуже сподобалася музика у фільмі, Брам Уенгер своїми композиціями відмінно передав атмосферу. Загалом цілому все виглядає досить приємно, фільм залишає після себе лише позитивні емоції. Нічим не зіпсований, що не затягнуть. Правда, місцями не зовсім правдоподібний, занадто наївний і простодушний, але це все-таки картина для дітей, хоча морально при перегляді просто відпочиваєш, не обтяжуючи себе зайвими думками. Та що тут розписувати, простіше виділити півтори години і подивитися особисто, для сімейного перегляду більш ніж підійде. Добре і хороше кіно, що в наш час, де все рясніє грубістю і вульгарними жартами, є рідкістю.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго