Українські футбольні команди
 
➤ Примарний вершник: Дух помсти
----

Дія розгортається на задвірках Східної Європи, де головний герой Джонні Блейз безуспішно намагається впоратися зі своїм прокляттям. Його приймає на роботу якась секта, яка намагається роздобути диявола в той момент, коли він намагається вселитися в тіло його смертного сина у день народження хлопчика.

Фільм Примарний гонщик 2 онлайн - це продовження першої частини фільму з таким же ім`ям. Перша частина картини була знята режисером Марком Стівенсом Джонсоном в 2007 році. Тоді фільм зумів зібрати у всьому світі більше 228 мільйонів доларів, що свідчить про великий успіх. Як і раніше головну роль виконує актор Ніколас Кейдж. Його герой намагається впоратися з прокляттям, яке отримав в ім`я любові, але в нього нічого не виходить. Щоночі він перетворюється в палаючого у вогні гонщика, який не має влади над собою. А щоранку він не пам`ятає, що накоїв після півночі. Дії відбуваються у Східній Європі, що в принципі не впливає на сюжет фільму. 

Завантажити файл: Ghost.Rider.Spirit.of.Vengeance.2011.BDRip.VO.shevron.avi.torrent [11.28 Kb] (Завантажило: 35)

Але події у другій частині фільма примарний вершник 2 розгортаються так, що головного героя влаштовує працювати до себе сатанинська секта, яка планує спіймати диявола в той момент, коли він почне вселятися в його сина на його ж дні народження. Не складно помітити те що, всі популярні і видовищні фільми не можуть обійтися без участі Ніколаса Кейджа. Наприклад: Час відьом (2010), Учень чародія (2010), Пипець (2010) та інші. На його рахунку вже виконані ролі в 126 фільмах. Ця, що не кажіть, а популярність актора робить його таким відомим. Саме завдяки йому і роботі режисерів звичайно, фантастичний бойовик є найбільш очікуваним у 2012 році. А побачимо ми його зовсім скоро. За жанром «Примарний гонщик 2 2012 як вже згадувалося вище, це фантастичний бойовик, трилер, знятий режисерами Марк Невелдайн і Брайаном Тейлором, в ОАЕ та США. Бюджет другої частини складає 75 мільйонів доларів. 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго