Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Бо я так хочу
----

Ох вже ці мами! Хіба вони заспокояться, поки не влаштують долю улюблених чад? Ейлін - якраз з породи таких матерів. Дві її старші дочки успішно вийшли заміж, а ось у молодшої Міллі з сімейним питанням ніяк не клеїться. Начебто й розумниця, і красуня, а женихи довго не затримуються. «Ну, не кидати ж дитину в біді!» - Розсудила дбайлива матуся і таємно від дочки подала в газету оголошення про знайомство.

«Тому що я так хочу» - американська комедія з елементами мелодрами про те, що мати не буде щаслива, поки її діти не знайдуть щастя. Кіно вийшло веселе і легке, і особисто мені сподобалося. Фільм виглядає невимушено, і перед нами життєва і своєрідна заплутана історія, і ми бачимо, материнське серце буде щасливо лише тоді, коли у її дитини буде все добре. Нам показали історію про те, як любляча і активна життєрадісна і сучасна мати вирішує дати оголошення і знайти чоловіка для своєї дочки, якій не щастить з чоловіками. Вона знаходить дочки ідеальну кандидатуру, а й ще один привабливий музикант влазить в цю справу, і ми бачимо забавну історію, яку показали мило і чисто в американському стилі.

Завантажити файл: Because-I-Said-So-2007-BDRip-ukr.eng-Hurtom.avi.torrent [19.67 Kb] (Завантажило: 9)

 

Дайан Кітон мені завжди подобалася: вона яскрава і добра жінка і талановита американська актриса, яка зіграла в багатьох стоять і улюблених моїх фільмах, і в цій комедії в головній ролі мені було приємно її побачити. Її героїня була розкріпачена жінка віком готова на все лише б у її дочок все було добре. Менді Мур мила і ніжна дівчина і відмінна молода актриса, яку я давно помітив, і в цій комедії вона була чарівна і грала гідно. Дует мами і доньки цього невигадливого фільму мені сподобався. Гебріел Махт привабливий чоловік і непоганий актор, і його герой у цьому фільмі мені сподобався більше всіх: він був такий загадковий і притягальний.

 

 

Всім, кому подобаються американські сучасні комедії, це кіно буде в самий раз. Дана комедія сповнена життя і найважливіших життєвих цінностей, і те, як важливо вчасно знайти своє щастя і зловити момент. Мені цей фільм сподобався, і в ньому було пару дуже смішних, безглуздих моментів. Вважаю, що уваги і позитивної оцінки ця комедія цілком заслуговує. Подивіться комедію з елементами мелодрами «Тому що я так» і отримаєте різну гаму емоцій від дійсно доброю і смішний історії.Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго