Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Брати Грімм
----

Головні Герої - в майбутньому славетні казкарі Грімм, Вільгельм та Якоб. На початку 19 століття вони вирушають в подорож по Німеччині, намагаючись заробити за допомогою шахрайства: приїздять в село, переконують жителів, що на вітряку поселилась відьма, i за винагородження "виганяють" її. Слава про борців з нечистю доходить до наполеонівської влади, i братам доручають розслідувати низку загадкових зникнень юних дівчат в лісі на кордоні Франції та Німеччини. У випадку невдачі детективів чекає гільйотина.

Два брата-телепня - Вільгельм (Деймон) і Якоб Грімм (Леджер) - заробляють на життя тим, що дражнять селянське уява розіграшами надувательского толку. Вони - мисливці за привидами і екзорцисти в одній особі, при тому, що нечисть, яку вони виганяють бутафорська, ними ж самими створена. Однак, вже незабаром, наполеонівські силові структури змусять братів зайнятися серією викрадень дівчат в лісі, де проходить кордон Франції та Німеччини. Там же проходить кордон між реальністю і чортівнею, яка попре на братів з бісівської нахабством. Точно танк.

Завантажити файл: Braty.Grimm.2005.BDRip.Ukr.Eng.torrents.net.ua.avi.torrent [20 Kb] (Завантажило: 10)

«Брати Грімм» - це хоч і фірмово гілліамовская, але попса. Полегшений варіант «Монті Пайтон», гротескний світ, адаптований «Вайнштайн компані» для масової свідомості і споживчого попиту. Але навіть у такій модельній збірці він не зібрав каси, провалившись у прокаті. Як втім і випущена в цьому ж році безкомпромісна «Країна припливів».

Однак, якщо «Брати Грімм» - це хоч і страшне, але веселе видовище, то Tideland - це та межа свідомості, далі якої наважиться піти не кожен - є високий ризик збожеволіти. У цьому сенсі «Брати» тим і чудові, що не так прасують мозок і не змушують оглядатися по сторонах, мимоволі вишукуючи очима білок і голови ляльок. Але було б повним свинством сказати, що в цьому їх головна принадність.

Головна ж принадність у відчутті казки, того її еквівалента, який дарує щастя не стільки дітям, скільки дорослим. Ну і да: Моніка Беллуччі в ролі королеви-вампірши - це страшно. Так що зажмурте очі і насолоджуйтеся. Не минуло ще час жахливих чудес.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго