Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Чотири весілля і один похорон
----

Чарльз, 32-річний англієць-інтелектуал, дуже напружується кожного разу, коли на горизонті вимальовувалася перспектива одруження. Одного дня, на черговій весільній церемонії свого друга, він знайомиться з чарівною американкою Кері, і тут його оборонна стратегія дає роковую тріщину.

Ця англійська романтична комедія (хоча в якийсь момент її можна вважати навіть трагікомедією) користувалася величезним успіхом у всьому світі, перевершивши більш ніж у 40 разів (!) Власний бюджет. І стала, зокрема, найбільш прибутковою в прокаті США серед британських стрічок 90-х років. Заокеанська публіка теж оцінила забавну й зворушливу картину 51-річного Майка Ньювелла, який раніше поставив трагічну історію кохання «Танець з незнайомцем» і ностальгічний фільм «Зачарований квітень» . 
Завантажити файл: Four-Weddings-and-a-Funeral-1994-UkrEng-HDTVRip-Hurtom-by-imonko.torrent [12.29 Kb] (Завантажило: 4)
Однак у легкій, часом фарсовій манері стрічки «Чотири весілля і один похорон» можна відчути не тільки відгомони багатьох робіт (особливо «Весілля») Роберта Олтмена, як би європейця в рідній Америці, а й цілого ряду французьких водевілів і комічних п'єс. Не випадково, що саме у Франції картина Ньюевлла стала лідером сезону і отримала «Сезар», примудрившись обіграти у творчій суперечці не тільки олтменовскій «Короткий монтаж», але навіть ... «Кримінальне чтиво» Квентіна Тарантіно та «Список Шиндлера» Стівена Спілберга. 

Історія довгого і примхливого пріноравліванія один до одного англійця Чарльза і американки Керрі, які досить недбало ставляться до любові й шлюбу, але регулярно відвідують весільні церемонії своїх родичів, друзів і знайомих, розказана весело, невимушено, зі смішними деталями і лукавими спостереженнями. Але сумні моменти життя героїв, все-таки чекають ідеальну любов, і, перш за все, сумні похорони одного з найбільш життєрадісних персонажів (раптово помирає Гарет, якому його залишився на самоті коханець присвячує відчутим мова, цитуючи вірш «Похоронний блюз» У. Х . Одена), мають вирішальний вплив на весільних гостей. Так що у фіналі вже мало не всі, хто перебував до цих пір поза узами шлюбу, поспішно одружуються, хоча через кілька місяців вони цілком можуть розлучитися, забувши про свою вінчальний клятві щодо того, що «поки смерть не розлучить нас». Тим не менше, погане весілля завжди краще гарного похорону. 
Сергій Кудрявцев, 1995 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго