Українські футбольні команди
 
➤ Ефект Метелика
----

Хлопчик Еван перейняв від свого навіженого батька, нині замкнутого в будинку для божевільних, дивну хворобу - він не пам'ятає деяких епізодів свого життя, причому в ці моменти відбувалися досить дивні, а то і жахливі, події. Змужнівши і поступивши в коледж, Еван робить дивне відкриття. Читаючи щоденники, які він писав в дитинстві за порадою лікаря, Еван може повертатися в дитинство і своїми діями змінювати майбутнє.

Ефект метелика я вирішив подивитися завдяки захопленим відгукам моїх друзів. Але я й уявити не міг, що побачу ТАКЕ КІНО.

Це абсолютно краща роль Ештона Катчера, тут розкриваються всі грані його таланту. Його гра безсумнівно додає шарм картині.

Еван мав неймовірну здатність повертатися в минуле і виправляти свої помилки, ставлячи під загрозу життя і щастя інших людей. Але що б він не робив, все виходило не так як йому хотілося. Доля розпорядилася по своєму, і людині не в силах її змінити ...

Завантажити файл: the_butterfly_effect__2004___ukr_eng__bdrip__hurtom___hellywood__113.torrent [11.63 Kb] (Завантажило: 11)

Краще подивитися цей фільм кілька разів, щоб зосередиться на глибокій романтиці фільму, на трагічну любов Евана і Келлі.

Яскраве, самобутнє, філософське кіно обов'язково до перегляду для будь-якого хто хоч трохи цікавиться людською долею, і кому просто подобається хороше кіно.

 

 

Приголомшливий фільм, який змушує задуматися про своє життя. Живіть сьогоднішнім днем, насолоджуйтеся життям, і намагайтеся передбачити свої вчинки ще не досконалі, намагайтеся не жаліти про колишні невдачах.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго