Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Водне життя зі Стівом Зіссу
----

«Я буду мстити», - заявив на прес-конференції знаменитий океанограф. А мстити він збирався загадкової ягуаровой акулі, яка з'їла, не поперхнувшись, його кращого друга й помічника. Зібравши різношерсту команду, безстрашний дослідник спрямовується на пошуки свого смертельного ворога ... 

З цієї картини почалося моє знайомство з творчістю Андерсона. Досить довго відкладав перегляд, боячись, що фільм не виправдає покладених очікувань, але, чорт візьми, він їх перевершив багаторазово.

Капітан Зіссу.

Завантажити файл: the_life_aquatic_with_steve_zissou__2004___ukr_eng__bdrip__hurtom_.avi_192.torrent [11.33 Kb] (Завантажило: 5)

Образ героя Мюррея в чому схожий з образами в більшості його робіт, це образ людини, яка мислить, діє і сприймає цей світ інакше, ніж його оточення і, усвідомлюючи це, в ньому пробуджується легка гордовитість, відчуття польоту над життям, над дріб'язковими проблемами. Хтось обходить таких людей стороною, інші прагнуть бути схожими або хоча б знаходитися поруч по життю. Це не кращий лідер, чи не зразковий сім'янин, чи не ідеальний друг і, по суті, виділяє таких людей тільки непохитна віра в себе і в свої ідеї. Але цієї якості достатньо щоб змінити світ навколо себе і знайти вірних супутників для своїх звершень. Даний образ надихає.

 

 

У фільмі немає викинутих на поверхню чітких ідей, які хотів би показати автор, і тільки фантазія і життєвий досвід допоможуть по-справжньому зрозуміти цей фільм, в той же час завжди можна просто насолодитися відмінним гумором і кумедними образами-ситуаціями відносин між командою Зіссу.

Водне життя - відмінний вибір, якщо ви ще не знайомі з творчістю Андерсона, хороша витримка естетики режисера, після якої з'являється уявлення про стиль і методі подачі в інших його роботах.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!