Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Три королі
----

Ірак, березень 1991-го року. Американці святкують перемогу - вигнання військ Саддама Хусейна з Кувейту. Капітан спецпідрозділу Арчі Гейтс і троє його підлеглих абсолютно випадково стають володарями секретної карти, знайденої в ... задньому проході одного з іракських вояків. Цінність її полягає в тому, що на карті вказано місце, де заховано золото Саддама, награбоване в Кувейті.

Якби мене попросили віднести цей фільм до якогось одного жанру, то я, напевно, розгубився б, бо часом було і смішно, і сумно, і хвацько завзято. Втім, питання жанру варто залишити фахівцям. В кінцевому підсумку це для глядача має вкрай опосередковане значення, якщо він вже налаштувався на перегляд.

Завантажити файл: Three-Kings-1999-UkrEng-BDRip-Hurtom-HQ-ViDEO.torrent [11.49 Kb] (Завантажило: 5)

Сюжет цієї картини дуже точно передає цитата, винесена мною в самий початок. Чотири американських солдата після завершення бойових дій у Перській затоці відправляються в легке, як вони думають, подорож за нечуваними багатством. Але шлях їх виявляється тернистий. Часом героям доводиться вирішувати задачки поскладніше, ніж обхід мінних полів або знищення групи іракських бойовиків. Кожен з них проходить своє випробування на людяність, маючи в руках зброю, а в голові плани про те, що купить в першу чергу на очманіле золото.

 

 

Іноді мені здавалося, що в кадрі занадто багато пропаганди, а інколи її не було зовсім - була війна, життя і придумана, але така реальна історія фактично про Золото Партії. Дуже гідне кіно, сила якого не в першу чергу в іменитих акторів, таких, як Клуні і Уолберг, хоча і вони, звичайно, картини не псують, а лише доповнюють її. В який уже раз помічаю, що Джордж і Марк дуже гармонійно виглядають в кадрі.Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго