Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Міцний горішок. Гарний день, аби померти
----

Джон Макклейн прибуває в Москву, щоб визволити з в'язниці свого непередбачуваного сина, але холодна голова і залізні м'язи грузнуть в павутині російської дійсності. Справа, в яку влип МакКлейн-молодший, виявляється настільки «небезпечною трясовиною», що батькові і синові, щоб вижити і в черговий раз врятувати світ, доводиться об'єднати свої зусилля, забувши колишні, здавалося б, нездоланні розбіжності...

У новому фільмі франшизи Джон Макклейн відправиться до Росії, щоб виручити свого сина Джека, замішаного у замовному вбивстві, а потім у тюремну втечу російського олігарха та дисидента Юрія Комарова. Джон допомагає синові з дисидентом втекти і лише після цього дізнається, що Джек працює у ЦРУ ​​і його завданням є вивіз дисидента-олігарха до США. За героями одночасно полює потужне організоване злочинне угруповання та вся правоохоронна система Росії. Над Москвою кружляє американський безпілотник, не в силах перешкодити гонитві. Утікачі укриваються на конспіративній квартирі американської розвідки, але практично одразу ж квартиру штурмує російський спецназ.

Завантажити файл: A-Good-Day-to-Die-Hard-Extended-Cut-2013-BDRip-Hurtom.avi.torrent [15.07 Kb] (Завантажило: 10)

Джон Макклейн розстрілює спецназівців з ручного кулемета та герої біжать у готель "Україна " за захованим там ключем від компромату на коррупованого кандидата у міністри оборони Росії. У готелі Макклейнів накривають бойовики ОЗГ і відбивають дисидента. Перед тим як зникнути, бандити на бойовому гелікоптері Мі-24 розстрілюють готель та відлітають на Чорнобильську АЕС. Батько і син Макклейни на короткій сімейній раді вирішують битися до кінця та відправляються в гонитву за злочинцями. Біля московського нічного клубу вони викрадають «Майбах» російських бандитів з багажником, набитим автоматичною зброєю та гранатами. Без документів та грошей, до зубів озброєні, Макклейни на викраденій машині перетинають кордон та опиняються у покинутому місті Прип`ять. Виявляється, що у місті Прип'ять, ще з моменту аварії на атомній електростанції, у схованці зберігаються заховані олігархом-дисидентом величезні запаси збройового урану. І що зовсім цей олігарх не дисидент, а дуже небезпечний для всього вільного світу атомний спекулянт. Само собою, Макклейни знищують всіх виявлених ворогів та відбувають на приватному літаку додому, де їх зустрічають агенти ЦРУ.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго