Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Ларрі Краун
----
До того, як втративши свою роботу головний персонаж фільму, Ларрі Краун в хорошій якості, ввічливий Ларрі Краун був успішним керівником великої компанії. Але, Ларрі не впадає у відчай і йде знову вчитися в один з коледжів його міста для того, щоб почати все спочатку. Там він знайомиться з різними друзями і зустрічає чарівну викладачку зайняти по техніці публічних виступів Мерседес Тейнот. Незабаром, головний герой засвоїть нежданий урок: якщо ви думаєте, що всі цінності, які можливі вже пройшли повз Вас, то раптом можете знайти привід, щоб продовжувати жити далі... 

 

До свого звільнення привітний і люб'язний Ларрі Краун був процвітаючим командним керівником великої компанії, в якій він працював після служби на флоті. Під вагою іпотеки і будучи в неясності від того, що робити з вільними днями, Ларрі вирушає у місцевий коледж, щоб почати все спочатку. 

Завантажити файл: Larry.Crowne.2011.DVDRip.Ukr.4epHa9-PaketHica-CORPORATION-ViDeO_Hurtom.avi.torrent [14.17 Kb] (Завантажило: 11)

Там він стає частиною спільноти вічних невдах, що знаходяться в постійному пошуку кращого майбутнього для себе ... і часто розсікають по міських околицях на самокатах. На заняттях з техніки публічних виступів Ларрі породжує несподівану тисняву на свого вчителя Мерседес Тейнот, що втратила стільки ж пристрасті до навчання, скільки у неї було її для власного чоловіка. Простий хлопець, у якого є всі підстави думати, що його життя зупинилося, засвоїть несподіваний урок: коли Ви вважаєте, що всі можливі цінності вже пройшли повз Вас, Ви можете виявити привід, щоб жити.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго