Українські футбольні команди
 
➤ Старим тут не місце
----

Звичайний роботяга знаходить в пустелі гору трупів, вантажівку, набиту героїном, і спокусливу суму у два мільйони доларів, готівкою. Він вирішує взяти гроші собі, і результатом стає хвиля насильства, яку не може зупинити вся поліція Західного Техасу.

Один з моїх улюблених фільмів у жанрі трилер. З одного боку картина не типова для братів Коенів. «Старим тут не місце» зроблений з звірячою серйозністю, без натяку на гумор або абсурд. Як брати втрималися і не вставили чогось такого собі! Хоча дехто бачить і в цьому фільмі глузування над усім і вся. З іншого боку цей фільм багато в чому схожий на, зроблений за 12 років до нього, «Фарго». А «Фарго» був типовим фільмом Коенів. Гра з жанрами + трохи абсурду + кров + улюблена актриса Френсіс Макдорманд + .... І посил, і історія в обох фільмах схожа. Але «Стариков» я ставлю вище. «Фарго» начебто навіть як би більш авторський, менш жанровий фільм. Проте ....

Завантажити файл: No-Country-for-Old-Men-2007-UkrEng-BDRip-Hurtom-HQCLUB.torrent [13.62 Kb] (Завантажило: 7)

«Старим тут не місце» - це практично ідеальний трилер. Коени тут не дозволяють собі вольності, вони роблять жанровий фільм і досягають в цьому видатного результату. Тут в коментарях небезпідставно було відзначено, що фільм вийшов менш глибоким, ніж чим книга. Я навіть з цим погоджуся, але не поставлю це в провину братам. Коени прибрали деякі діалоги, послабили персонажів, але для чого? Для того щоб зробити захоплюючий трилер. Хочу підкреслити, я не говорю про якийсь свідомому спрощення. Я, звичайно ж, не прихильник безглуздих фільмів (і цей фільм не з таких). Я прихильник естетичної цілісності. Закони створення літературного твору і закони створення кіно не тотожні. Те, що добре йде в книзі, здасться не доречним на екрані.

 

 

Коени блискуче розставили всі акценти. Погоні, переслідування виконані чудово. Навіть якось важко згадати за останні роки настільки класного виконання. Прямо можна підручник для режисерів по цьому фільму писати. Коени розуміють краще кого-небудь, що важливо правильно вибрати, що знімати, але також важливо зрозуміти, що не знімати! У той час, як дуже багато хто намагається здивувати, налякати достатком крові, летючою в усі сторони, брати дійсно знають, що лякає по-справжньому.

Акторський ансамбль чудовий. І Томмі Лі Джон, і Джон Бролін, і, звичайно ж, Хав'єр Бардем. До речі, іспанець схожий на Дюжева з «Жмурок».

Чудовий трилер. У коментарях наголошувалося, що на другий раз дивитися «Стариков» менш цікаво. З цим я згоден, але це доля всіх фільмів подібного жанру.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго