Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Тимчасово вагітна
----

Головна героїня, Теа, - референт в пафосному видавництві. Вона вимушена симулювати свою вагітність, щоб негідник-начальник не зміг звільнити її. Ця «безневинна » брехня приводить до серії курйозних ситуацій і заставляє дівчину поглянути на своє життя по-новому.

Фільм являє собою більше мелодраму, ніж комедію, пара смішних моментів, а в іншому мила любовна історія, яких тисячі в інших фільмах, немає в ній якоїсь родзинки, оригінальності.

Теа працює у видавництві, але там її зовсім не цінують, вона весь час нарікає на те, що її життя не вдалося, і одного разу її бос вирішив її звільнити, щоб уникнути цього вона збрехала, що вагітна.

Завантажити файл: Labor-Pains-2009-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-HQCLUB-Hurtom.torrent [18.12 Kb] (Завантажило: 5)

Після цього її життя кардинально змінюється, вона отримує задоволення від неї, змінюється ставлення оточуючих до неї самої, знаходиться любов. Але є одне велике «але»: колись потрібно буде зізнатися, що вона не вагітна. І чим довше вона тягне, тим більше погрузается в цю брехню.

 

 

Ліндсі Лохан повернулася на екрани після досить великої перерви. Вона відмінно виглядає, класна фізична форма, до того ж після довгої перерви грає дуже легко, помітно, що їй самій знову в кайф зніматися.

Партнер Ліндсі - Люк Кірбі був помітний тим, як вжився в образ. Його герой - бухгалтер, якому довірили на час керувати компанією. Він досить скромний і невпевнений у собі, що чудово вдалося втілити на екрані Люку.

Творці фільму правильно зробили, що тривалість цього дійства менш полуторачасов, так як не стали висмоктувати з пальця всякі безглузді розвороти сюжету, а просто довели звичайну для мелодрам сюжетну лінію до кінця, не змушуючи глядачів засипати в залі.

Фільм вийшов обичненькой мелодрамою, з хорошою актрисою, на яку приємно дивитися і передбачуваним сюжетом, за ходом якого ненапряжно і, головне, ненудно спостерігати.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго