Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Шукачі могил 2
----

До рук молодого режисера Алекса потрапляє фільм жахів «Шукачі могил». Кіно не справляє на нього враження, але ставлення Алекса змінюється, коли йому анонімно надсилають дивний відеоролик, схожий на вирізану сценку з «Шукачів». Зацікавившись посланням, Алекс намагається знайти творців хітового фільму жахів. Марність цих спроб наштовхує хлопця на думку, що зняте в «Шукачах» відбулося насправді, і автори фільму мертві. Продовжуючи розслідування і отримуючи нові докази своєї теорії, Алекс зважується на останній крок: він пропонує своїм друзям забратися до тієї самої закинутої лікарні, де знімалися «Шукачі могил».

Друга частина фільму не зовсім схожа на продовження картини, швидше на пародію, і лише сюжетна нитка з'єднує ці дві картини.

   Фільм дійсно викликає тремтіння в колінах, не настільки сильно, як перша частина, однак це буде трохи краще чергового «Паранормального явища».

Завантажити файл: Grave.Encounters.2.2012.BDRip.Ukr.Eng.by.drop_plz.avi.torrent [15.08 Kb] (Завантажило: 10)

Початок фільму дуже і дуже затягнутий, і не дає особливо нічого цікавого для подальшого перегляду. Так, задумка була обставити все так, наче так і було в реальності, проте в першому фільмі нам пояснили, що це було шоу і вони показують нам лише вирізки із записів камер. Тут же трансляція ведеться з різних джерел записи в хаотичному порядку, і не зрозуміло, як і навіщо так було зроблено, тим більше, при чому тут кадри з особистого життя головних героїв.

У фільмі присутня все, що потрібно для фільму жахів, монстрів стало більше, вони стали гірше.

Так само радує, що пояснили незрозумілу багатьом кінцівку першої частини і взагалі дали відповіді на безліч питань, однак залишили нам ще більше.

 

 

Атмосфера фільму стала іншою, але не особливо розходиться з першою частиною. Нам все так же страшно, місцями більше смішно, але все одно страшно. Останнім часом мене так не дивували в хорошому сенсі сучасні ужастики. Але сама суть фільму і його подача не особливо порадували, якщо зануритися в цей фільм від початку і до кінця, можливо, ви і не звернете уваги на дрібні косяки і недоліки. Але в очі вони кидаються чітко.

У висновку скажу, фільм варто подивитися хоча б раз, якщо вам сподобалася перша частина. Тим, хто її не бачив, краще подивитися перед переглядом, інакше зміст ви не уловите до кінця, адже тепер нас дійсно змусять повірити, що все це було насправді. Зрештою, це всього лише фільм, чи ні?

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго