Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Принцеса спецій
----

Індійська дівчина Тіла тримає невеликий магазинчик спецій у Сан-Франциско. У неї незвичайний дар - бачити минуле і майбутнє людей і міняти чуже життя за допомогою правильно підібраних приправ.
Для того, щоб магія працювала, є кілька правил: Тіла не повинна залишати магазин, не має права торкатися до інших людей і зобов'язана любити тільки спеції. Одного разу дівчина закохується в одного з відвідувачів, і спеції починають вести себе бог знає як...

Головна героїня приваблює з першого погляду, не тільки зовнішніми даними, але і своїм зворушливим ставленням до інших людей. Її чиста душа, як би світиться зсередини і ти разом з нею відчуваєш ті ж почуття, ті ж переживання.

Завантажити файл: Mistress-of-Spices-2005-UkrEng-DVDRip-Hurtom.avi.torrent [15.18 Kb] (Завантажило: 14)

Прекрасна дівчина Тило, намагається з усіх сил допомогти людям у виконанні їх заповітних бажань, через спеції. Спеції в свою чергу, є її головними порадниками і являють для неї сенс життя. Але в один прекрасний день вона закохується і спеції обрушують на неї та її покупців свою помста. Тіло завжди мала бути віддана спеціям, своєму магазину і ніколи не доторкатися до інших людей ... Вона порушила ці правила і їй доводиться робити вибір, між особистим щастям і метою свого призначення. Вона навіть вирішує покинути Америку, повернутися до своїх витоків. Але довівши свою відданість, вона отримує можливість залишитися з коханою людиною і як і раніше допомагати людям у своїй лавці.

 

 

На мій погляд, головна ідея полягає в тому, що віддаючись почуттям, не потрібно забувати про своїх друзів і про свої прямі обов'язки, адже любов завжди буде з нами, якщо ми зможемо її заслужити, а знайти друзів і улюблену справу не так вже й просто .

Легкий і приємний фільм.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго