Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ З ким переспати?
----

Випускниця школи пише свій "список справ", які треба завершити до переходу в коледж. Всі пункти списку непристойні і спрямовані на здобуття сексуального досвіду.

Зазвичай для таких фільмів пишуть негативні рецензії. ТАК (Тупа Американська Комедія) в чистому вигляді. Але ... я дійсно отримала задоволення від перегляду. Хоч весь фільм був однією суцільною вульгарщиною. Тільки тут вульгарщина була напрочуд смішний і не злий. Прямо видно, що вся знімальна площадка тягнулася від того, що вони творять.

Завантажити файл: The-To-Do-List-2013-BDRip-Ukr.Eng-Mic.torrent [15.57 Kb] (Завантажило: 11)

Сюжет. Загальна канва банальна до сліз. ГГ, яка закохалася в сексуального долбо ... е ... разгільдяя і впритул не помічає розумного-симпатичного-вірного-закоханого друга, який-де в сто разів краще. Я знала, чим все закінчиться, вже після вступних титрів. Але той шлях, який сюжет долає, на подив змушує продовжувати дивитися, а не підстрибувати на місці «Ну коли ж він уже скінчиться ?!». Цікаво було. Це головне.

Гумор. Проржала весь фільм. Цим все сказано. Таки рідко змушують мене сміятися, але тут я проржала весь фільм. Здається, подруга теж.

 

 

Акторський склад. Золота складова. Не можу сказати, що мені дуже подобається висхідна зірка інді-кіно Обрі Плаза в ролі ГГ, але вона була не така вже й страшна. Всі інші на висоті. Можу виділити декількох: Білсон добре зіграла стерву-сестру, Мінц-Плассе відзначився в незвичайному амплуа, Семберг - він і є Семберг, одні його виразу обличчя як завжди дорогого коштують. На мою суто суб'єктивну думку краще всіх все одно був Білл Хейдер (Saturday Night Live, Суперперці, Пол - секретний матерьяльчік, Парк культури та відпочинку і т. Д., І т. П.), По сумісництву чоловік режисера і сценариста Меггі Кері. Кожна сцена з ним - маленький театр одного актора. Непристойно красивого і талановитого актора. Ай-ай-ай, Білл. Треба думати і про партнерів по фільму, а не залучати до себе всю увагу.

Висновок: можете мене ненавидіти, але рецензія моя позитивна. Не рекомендується до перегляду любителям серйозного кіно з глибоким сенсом, а всі інші цілком отримають задоволення, особливо ті, хто любить такі фільми, як «Американський пиріг» і «Дорожня пригода». «З ким переспати» - вкрай забавна комедія на тему статевого дозрівання.

В рамках жанру (і тільки в рамках жанру!)

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго