Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Безшлюбний тиждень
----

Рік та Фред - кращі друзі з дитинства, у яких багато чого спільного, включно з давнім шлюбом у кожного. Як і багатьом чоловікам їх тривалі стосунки починають обтяжувати, але вони однак виявляються не готовими до варіанту вирішення цієї проблеми у такий спосіб, який, змовившись, запропонували їм їх дружини - подарувати кожному з чоловіків цілий "безшлюбний тиждень", який вони, без жодних питань з боку своїх любих партнерок, можуть провести виключно на свій розсуд. Здавалося б - не життя, а просто рай, який включає безумовну індульгенцію від власної дружини. Але сувора реальність крок за кроком почала доводити Ріку та Фреду, що мрії - то одна справа, а їхнє втілення в життя - зовсім інша, інколи дуже невесела.

Останніми роками спрямованість гумору сповзає все нижче пояса, але якщо ви хочете відпочити з друзями перед екраном, такі комедії - хороший засіб.

Завантажити файл: Hall-Pass-2011-Ukr-BDRip-Hurtom-HQ-ViDEO-by-BASTERD-94.avi.torrent [14.97 Kb] (Завантажило: 8)

Два вже не молодих чоловіки постійно діляться один з одним своїми сімейними проблемами. Багаторічний шлюб вимотує будь-якого сім'янина, особливо, коли навколо стільки спокусливих дівчат. Здається, друзі отримують унікальну можливість відпочити без своїх других половинок цілий тиждень. Що цікаво, фільм починається, як сімейна комедія, і кілька разів перетворюється. Фільм розрахований на більш дорослу аудиторію, і звичайно, місцями награно вульгарний, але приводів для сміху тут достатньо. Деякі сцени запам'ятовуються, і після перегляду хочеться пожартувати на цю тему разом з друзями - а це вже щось значить для сучасної комедії.

У якісь моменти тут відчуваються навіть тонкі нотки сімейних відносин і мораль. Акторський склад радує, зокрема, прекрасний комік Оуен Уїлсон.

Типовий представник сучасної комедії без приводу до роздумів. Але якщо ви хочете розслабитися після робочих буднів - ця картина хороший вихід на один раз.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго