Українські футбольні команди
 
➤ Легенди осені
----

"Деякі люди чують усередині себе голоси дуже виразно і живуть, керуючись ними. Такі люди стають безумцями. Або легендою".
. Так починається історія сім'ї Ладлоу - стрімка і романтична розповідь про трьох братів, їх батька та молоду і чарівну жінку, яка фатальним чином змінює життя кожного з них.
З дитинства троє братів нерозлучні, проте вони ще не підозрюють, по якій стежці пристрастей і насильства поведе життя кожного з них.
Крізь жахи Першої Світової, крізь втрачені роки, що послідували за війною, через любов і втрати, зраду і надію. І в центрі завжди опинявся недосяжний, непередбачуваний Тристан.

Один з тих фільмів, які не варто дивитися, якщо хочеш всього лише згаяти час. Фільм, над яким потрібно думати і намагатися зрозуміти мотивацію вчинків його героїв.

Завантажити файл: Legends-Of-The-Fall-1994-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-HQCLUB-Hurtom.torrent [13.8 Kb] (Завантажило: 7)

Вражаюча акторська гра, в особливості радує Бред Пітт, який грає заплутався в собі людину і Ентоні Хопкінса - жорсткого, рішучого батька сімейства, що пройшов війну і бажаючого вберегти своїх дітей від неї. Складно повірити, що актори грають. Здається, що вони живуть в своїх ролях.

 

 

Весь фільм побудований на жалі. Трістан, що зробив помилку, зрадивши свою любов, ще не знає, що через роки захоче виправити її. Сюзанна, боящаяся самотності, теж не підозрює про тoм, що одного разу зможе пошкодувати про прийняте рішення. Її чоловік, який не може до кінця змиритися з думкою, що ніколи не знайде в її серці взаємного почуття до нього ...

Муки, терзання, головних героїв, які не можуть змінити минуле. Які все частіше повертаються до того часу, коли ще могли все виправити. Які розуміють, як складно жити в брехні, обманюючи в першу чергу не інших, а самих себе ...

Фільм, про який можна говорити годинами, але його потрібно бачити. Щоб полюбити, зненавидіти, зневажати або сочувстввать його героям.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго