Українські футбольні команди
 
➤ Коріолан
----

Сюжет картини заснований на легенді про полководця Гнея Марція Коріолана, який жив у Римі в п'ятому столітті до нашої ери. Дія картини з Древнього Риму перенесена в наші дні, і замість мечів головні герої "Коріолана" стискають в руках автомати.

«Талановиті люди талановиті в усьому» - дуже часто ми чуємо подібну фразу і досить часто переконуємося в цьому на ділі. Дуже популярною є тенденція в Голлівуді, що актори не обмежують свою діяльність лише лише акторською майстерністю, а є авторами сценаріїв, займаються продюсуванням і сідають в режисерське крісло. Рейф Фанс - один з найбільш талановитих актором сучасності («Список Шиндлера», «Англійський пацієнт», «Гаррі Поттер ...») вирішив спробувати себе в режисурі і, будучи хорошим знавцем літератури, для свого дебюту вибрав трагедію Шекспіра «Коріолан».

Завантажити файл: Coriolanus-2011-UkrEng-BDRip-AVC-Hurtom-HQ-ViDEO.mkv.torrent [13.09 Kb] (Завантажило: 9)

Більшість сучасних екранізацій різного роду творів представляють із себе якийсь переклад історії з літературної мови на мову кіно, при цьому завжди втрачається «шарм» першоджерела. «Коріолан», мабуть, кардинально відрізняється від всіх інших. На мою думку, Файнсу вдалося відчути трагедію, відчути головну думку і задум автора, а перенос усього дії з давнього Риму в наші дні в черговий раз доводить, що проходить час, а змінюється лише одяг і зброя - сутність людська незмінна.Так вже вийшло, що картина про політиків і простий народ вийшла тоді, коли в світі цілі нації розчаровувалися у своїх правителях і вдумливим глядачам безумовно буде над чим задуматися. Куди більший інтерес викликає головний герой Кай Марцій приголомшливо сповнений Рейф Файнс. Я не знаю, який він: позитивний чи негативний. Я не знаю, як до нього ставиться: я то співчуваю і захоплююся ним, то ненавиджу його. У цьому, мабуть, і вся принадність фільму: тут за визначенням немає хороших і поганих, тут показані люди такими, які вони є насправді.

Рейф Файнс проявив себе чудовим режисером: йому вдалося зібрати один з найталановитіших акторських складів і поставити трагедію так, що я ні секунди не міг відірватися від екрану. Це та людина, погляду якого я боюсь в кіно, але, дивлячись різні прес-конференції, він здається мені самим добрим в світі. Він зняв не фільм, це театральна постановка з шикарними декорація і оригінальними шекспірівськими діалогами. Так Шекспіра що не екранізували.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго