Українські футбольні команди
 
----

Це зразкове фантастичне кіно про супергероїв з надмірною участю комп'ютерних спецефектів і яскравими боями, поставленими гонконзьким маестро Чін Су таном, відомим хоча б своєю роботою над такими фільмами як «Герой» і «Дім літаючих кинджалів». Творці фільму «Krrish» вирішили в комерційних цілях зробити сіквел цілком самостійним твором. Для цього вони змусили героїв першого фільму загинути в автокатастрофі вже до початку сиквела. З цієї причини героєм нового фільму стане їхній син Кріш (скорочено від «Крішна»), який, досягши повноліття, виявить у себе неймовірні здібності. Далі - зрозуміло. Якщо ти виявив у себе здатність кулаком пробивати стіни, то цілком логічно, якщо вже на другу добу ти виходиш на вулицю виключно в костюмі супергероя. Особливо, якщо ти дізнаєшся про те, що божевільний мільярдер Арій Сідхантх вже знайшов чудовий спосіб, як захопити світ.

Крріш - незвичайний хлопчик. Якщо його батько володів геніальним розумом і більш не виділявся з натовпу, то син крім оного мав ще й нелюдськими фізичними даними. Як не старалася бабуся захистити його від зовнішнього світу, зіткнення з ним було неминуче. Тепер вже дорослому Крріш належить стати героєм, щоб врятувати світ.

Завантажити файл: Krrish-2006-ukr.AC3_5.1_inter-Hurtom-by-drakon87.avi.torrent [10.7 Kb] (Завантажило: 6)

Комедія. Виглядала в принципі безглуздо. Особливо на початку, де дія відбувається в селі. Все завдяки невиразною грі Приянка. У другій половині фільму, вже в місті, більш-менш стерпно.

Мелодрама. Тут все добре, як і зазвичай. Грати в любов індійці вміють. Ритик і Приянка відмінна пара.

Бойовик. Раз герой супермен то і дії його не повинно викликати сумнівів у глядачів. Сцени бійок і погонь зняті красиво і з розмахом, як говоритися грошей не пошкодували. Мінус у цього, звичайно ж є і ближче до кінця відчувається втома від його нереальною фізики.

Пісні і танці. Ритик виявився набагато пластичнее Приянка. Це добре видно, коли вони разом роблять синхронні рухи. Справжній танцюрист, нехай і не диско. Пісні до речі середні як за темпами, так і за мелодійністю. Красиво, але за душу не чіпають.

Розповівши захоплюючу історію в першому фільмі, творці тим самим високо підняли планку. Невже в другому фільмі герой банально загрузне в сімейної суєті?

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго