Українські футбольні команди
 
➤ Крокодил Данді
----

Сью Чарлтон, молода журналістка з Нью-Йорка, дочка газетного магната, вирішує зробити репортаж про Міка Данді на прізвисько Крокодил, австралійського мисливця за рептиліями. Після поїздки до Австралії, де Данді займається своїм небезпечним промислом, вона повертається до Америки, а відважний "оссі" (так американці в'їдливо величають жителів п'ятого континенту), який закохався в Сью, вирушає вслід за нею в кам'яні "джунглі" Нью-Йорка...

Фільм під назвою «Крокодил Данді» сміливо можна назвати класикою. Уже скільки років пройшло з моменту виходу цього фільму, а він все такий же прекрасний.

У картини присутній якийсь свій шарм, який змушує вкотре насолоджуватися переглядом картини. Похождение «Крокодила» Данді і журналістки Сью Чарлтон за такою красивою Австралії дуже милі, а потім дуже весело дивитися як вже Сью з Данді знаходяться в Нью-Йорку. Данді ніколи не був у місті, і потрапляє в курйозні ситуації, які змушують глядача дуже сильно сміятися.

Завантажити файл: crocodile_dundee__1986__bdrip_ukr__eng__sub_eng_201.torrent [16.61 Kb] (Завантажило: 23)

Геніально зі своєю роллю впорався безсумнівно Пол Хоган, при перегляді ні на мить не сумніваєшся в справжності Данді.Данді сміливий, добрий і відкритий всім своєю душею людина, він легко заводить знайомства і дружбу, а все тому що він не зіпсований містом. Також не можна не відзначити Лінду Козловські, яка грає журналістку, що приїхала зробити репортаж про знаменитого Данді на прізвисько «Крокодил». Вона теж впоралася зі своєю роллю відмінно, вона добре показує те, що їй потихеньку починає подобається Мік, але там в Нью-Йорку у неї вже є людина якого вона любить. Взагалі у фільмі все, навіть другорядні персонажі впоралися чудово зі своїми ролями.

 

 

Почесне місце в картині займає музика. Музика дуже красива, особливо коли нам показую природу Австралії, під таке красиве супровід неможливо не закохатися в природу цієї прекрасної країни.

Це досить хороша комедія, з красивим фіналом та історією кохання. Зараз найчастіше виходить просто комерційна бурда, таких фільмів для душі вже просто не існує. Вже протягом практично декількох десятків років, картина не втрачає свого шарму. Думаю через багато років, вона також буде виглядати як і сьогодні, як це було і десять років тому, і п'ятнадцять. При перегляді даної стрічки, з обличчя не сходить ні на хвилини легка посмішка, такий добрий і барвистий фільм здатний пробудити добрі почуття. А коли настає кінець фільму, сидиш в легкому здивуванні, і розумієш - таких картин більше не буде і від цього стає трошки сумно ..

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго