Українські футбольні команди
 
➤ З Африки
----

Початок століття. Карен Бліксен вирушає в подорож до Кенії, де її чоловік-підприємець вирощує каву. Тут, в самому серці Африки, волею доль Карен судитиметься зустріти своє справжнє і єдине кохання.

«З Африки» - американська біографічна драматична мелодрама 1985 року, яка вийшла дивно чистим і прекрасним фільмом, яке розкриває справжню, правдиву історію однієї жінки. Ми бачимо героїню цієї історії, яка відбула до Кенії, щоб там вийти заміж за одного і створити свій бізнес, пов'язаний з худобою.

Завантажити файл: Out-of-Africa-1985-Ukr.AC3_5.1Eng-HDTVRip-Hurtom-by-RG.torrent [15.1 Kb] (Завантажило: 6)

Коли вона приїжджає туди, то їй доводиться займатися зовсім іншою справою - кава. Жінка набирає рисовий бізнес, мало того в Європі йдуть холодні війни, беззахисним темношкірого потрібна її допомога і підтримка, і ще в добавок невірний чоловік заражає її сифілісом. Але все це на одній чаші ваг, а на другий кохання всього її життя - чоловік, з ким вона відчує справжнє щастя і радість ...

Володарка премій Оскар американська актриса Меріл Стріп неймовірно талановита особа. Спостерігай за її акторською грою - це справжнє задоволення. Вона не грає, а проживає кожну свою роль. Всі її героїні різні, але кожну вона грає завжди шикарно. Даний свій персонаж Меріл зіграла чудово: чисто і натхненно, і від неї просто було неможливо відірватися. Молодий ще тоді Роберт Редфорд теж порадував мене. Він був гарний і з Меріл склав шикарний дует. «Out of Africa» - кіно на всі часи і золота колекція американського кінематографа. Фільм суцільне задоволення, і мені він дуже сподобався. Не дивлячись на те, що він йде дві з половиною години, він абсолютно не нудний і не затягнутий. Дана мелодрама сильна, красива і атмосферна, і любителям біографічних мелодрам і цінителям Меріл Стріп я сміливо до перегляду рекомендую.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго