Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Клуб "Сніданок"
----

П'ятеро школярів в покарання за провини змушені прийти в школу у вихідний день - суботу і написати твір «Ким ви себе уявляєте?» Молодим людям з великими труднощами вдається розібратися у своїх проблемах.

Мабуть, це самий цнотливий і одночасно нетривіальний фільм про підлітків серед собі подібних. Що й казати - сценарій був написаний всього за два дні, знімальна група цілком була зобов'язана харчуватися в шкільній їдальні, а після всесвітнього визнання картина була переписана під театральну п'єсу, успішно йде і донині. До слова про театри: якщо, наприклад, «Ромео і Джульєтта» - це архетип історії про нещасну любов, то «Клуб« Сніданок »- архетип історії про підлітків, немов калька для будь-якого схожого сюжету.

Завантажити файл: The-Breakfast-Club-1985-UkrEng-HDDVDRip-Hurtom-by-imonko.avi.torrent [18.51 Kb] (Завантажило: 1)

Формат «Клубу ...» не новий, але незмінно цікавий - п'ять чоловік, п'ять яскравих типажів, змушених спілкуватися обличчям до обличчя в замкнутому просторі. Те ж саме ми побачимо через десять-п'ятнадцять років в купі американських комедій, потім, трохи в зміненому вигляді, - в наших «Татусевих дочках» і т. Д. Перед нами ситуація, коли кожен залишається морально гол перед іншими, а потім шляхом неминучих емоційних розмов потроху звільняється від власних комплексів. Атмосфера змінюється стрімко - варто тільки будь-якого з них ненавмисно торкнутися чергову спірну і животрепетну тему, як загальна відвертість виходить на новий небачений рівень. Преображення відбуваються буквально на очах - навіть сама зашорена з персонажів, Елісон, зрештою змінюється до невпізнання.

Кіно про Особистості, Індивідуальності, самовизначення. Кіно для підлітків - яскраве, глибоке і приправлене неабиякою дозою прекрасного гумору. Якщо хочете максимум запалу при повній відсутності дурості і вульгарності - «Клуб« Сніданок »однозначно для вас.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго