Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Пробудження
----

Доктор Малкольм Сейєр, сором’язливий лікар і вчений-дослідник, на свій страх і ризик вирішує спробувати новий, експериментальний препарат, який ще не пройшов відповідних досліджень, для лікування хворих, що знаходяться у коматозному стані. І стається диво: пацієнт прокидається після тридцятирічного сну, щоб вперше поглянути на світ. Лікар і пацієнт стають друзями. Завдяки цій дружбі доктор Сейєр стає сміливішою, більш відкритою людиною, а Леонард, його пацієнт, пізнає прості радості життя. Натхнений таким чудесним одужанням свого пацієнта, лікар дає цей препарат і іншим хворим…
Фільм повністю базується на реальних подіях, які відбулися у 1969-1970 р. з невропатологом Олівером Саксом, який згодом написав про це мемуари.

На якомусь етапі від фільму виникає ефект, схожий на ефект від «недоречним людини», тільки менш сильний. Ненадовго починаєш сильніше, ніж зазвичай, цінувати задоволення, яке можеш сам собі доставити, розпоряджаючись своїм життям. Думаю, вплив вийшло не таким сильним, на яке розраховували творці фільму, але щось все ж вийшло.

Завантажити файл: Awakenings-1990-2xUkr-Eng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [11.42 Kb] (Завантажило: 5)

Занятних кадрокатінок не помічено, що запам'ятовуються фраз і діалогів немає, колірна гамма залишає бажати кращого. Робін Вільямс тут не такий поганий, як у більшості своїх фільмах, але все ж враження трохи псує. Однак в цілому фільм хороший. Він викликає посмішку і, безсумнівно, несе важливу думку: Що треба відкинути страхи, сором, сумніви, що потрібно брати від життя те доступне, що тобі подобається, а не зариватися в пісок. Ти можеш прожити щасливо і цю секунду, і цю, і цю.

Дійсно хвилюєшся за доктора Сейер, коли він починає працювати з пацієнтами. Хвилюєшся, чи дадуть йому таку можливість, не закриють чи шлях. Але до кінця фільму вже заспокоюєшся і не можна сказати, що переживаєш драму. Картина буває напруженому, але може бути досить м'якою.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго