Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Кінопобачення
----

Джулія Джонс - потворна і товста. Вона боїться, що ніколи не одружиться та залишиться самотньою та старою в оточенні самих кішок. Але вона вважає, що кохання сліпе і не втрачає надію, що одного разу зустріне лицаря, який здобуде її серце...

Киносвидание »- хороша назва, що відбиває сюжет. Дійсно, у фільмі є певна лінія розповіді, і вона, треба визнати, досить виражена. На відміну простого набору жартів і скетчів в аналогічних картинах. Дівчина, що нагадала Гвінет Пелтроу з «Любов зла», мріє про принца, який полюбить її такою, яка вона є. Заради цього їй доведеться чимало попрацювати над собою, і в якийсь момент виявиться, що вона «принцу» подобалася в колишньому вигляді. Ось і серйозність - навіть подібні огидні героїні з величезними бородавками на руках і страшними нігтях на ногах, мають право помріяти про справжнє кохання. І бути коханими такими, які вони є насправді.

Завантажити файл: Date-movie-Unrated-2006-HDTVRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [14.08 Kb] (Завантажило: 7)

У цій пародії дуже багато відсилань до самих різних фільмів, що вийшли до або набагато раніше «Киносвидание». Причому з'являються вони якось органічно, слідую загальним оповіданню. А чи не вставляються самі по собі, і після вже під них спеціально підлаштовується сюжет. Дуже сподобалося знайомство з батьками нареченого, разюче схоже з оригінальним «Знайомство з Факерами». В силу цього виділю Дженніфер Кулідж, майже стовідсотково скопіював героїню Барбри Стрейзанд.

Історія з котом, безумовно, одна з пам'ятних ліній. Особисто мені сподобалося більше те, як він «закрутив» роман з сусідкою навпроти - жінкою похилого віку, явно питающую слабкість до домашніх вихованців. А ось його довгі і зайві випорожнення у ванній занадто огидні.

 

 

В цілому, в «Киносвидание» є кілька моментів, над якими так і хочеться мимоволі засміятися або злегка хіхікнуть. Певні жарти - на любителя. Знову ж таки, справа в рівні почуття гумору. Постарайтеся посміятися від душі, змінивши на півтори години сприйняття навколишньої дійсності на дурість і легкий ідіотизм.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго