Українські футбольні команди
 
➤ Я кохаю тебе, Філліпе Моріс
----

Стівен Расселл - зразковий батько сімейства - в результаті зухвалої афери опиняється в техаській в'язниці. Там він без пам'яті закохується в свого сусіда по камері, Філіпа Морріса. Після виходу останнього на свободу, Рассел зважується на втечу...

Що таке любов? Сучасна наука вважає, що це результат хімічної реакції, що виникає при вдиханні феромонів і закінчується викидом специфічних речовин, що створюють відчуття ейфорії. Тому, одностатева любов річ цілком реальна. Це хімія, а не хвороба, як вважають гомофоби. В цьому контексті фраза «Любов не знає кордонів» набуває особливого змісту.

Завантажити файл: I-Love-You-Phillip-Morris-2009-Hurtom.torrent [17.76 Kb] (Завантажило: 6)

Історія проста, але змушує дивитися не відриваючись. Двоє люблять один одного, але один з них не може жити без брехні. Це псує їхні стосунки. Але він робить все, щоб залишитися поруч з коханою людиною.

Актори зіграли чудово. Їм правда віриш. Окремо відзначу Джима Керрі. Мені здається йому йдуть серйозні фільми. Він виглядає особливо колоритно, але ні трохи не менше правдиво, в таких ролях.

Не дивлячись на те, що це фільм про любов, це фільм одного актора. Це дещо бентежить, але зовсім не псує загальне враження.

 

 

Фільми про кохання завжди спочатку несуть в собі заявку на взяття дуже високої планки: показати любов такою, яка вона є в житті може не кожен, а вже тим більше зіграти любов непідробну - для цього потрібен особливий геній. І, як показує нам цей фільм, у Джима Керрі і Евана МакГрегора є цей геній. Протягом усього фільму мені жодного разу не спало на думку, що я їм не вірю.

Адже і не до чого підкопатися: проста, але цікава історія, непідробні почуття головних героїв і справжній геній двох акторів, що грають їх, дійсно заслуговують





Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго