Рінгтони на телефон для українського патріота
 
----

Детройт, 1995 рік. Білий репер Джиммі Сміт на прізвисько Кролик (Емінем) живе біля шосе «Восьма миля», яке відділяє Детройт від передмістя і є роздільною смугою між білими та чорними. Він мріє пробитися до успіху і назавжди залишити рідне місто. Для цього йому треба прославитися у місцевому клубі, перемігши темношкірих конкурентів…

Для тих, хто ніколи не слухав реп, цей фільм може здатися далеко не шедевром, але навіть такі люди зможуть знайти в цій картині щось своє і для себе, так як жанр «драма» подобається багатьом. Природно, мені «8 миля» дуже сподобалася. З самого початку, як тільки зазвучали перші біти, мене цей фільм затягнув. Великим шанувальником драм я не є, але цей фільм - це зовсім інша справа. Дивитися його для мене було одним задоволенням. Я з цікавістю зміг додивитися картину до самого кінця і жодного разу не занудьгувати (а при перегляді драми зі мною таке буває рідко).

Сюжет картини дійсно добре продуманий і напів-біографічна частина виглядає досить добре. Як не дивно, але абсолютно всі персонажі було добре продумані і піднесені якнайкраще.

Завантажити файл: 8-Mile-2002ukr-AC3-5_1_eng-DTS-5_1-DVDRip.Hurtom.avi.torrent [17.96 Kb] (Завантажило: 6)

Режисерське крісло стрічки зайняв Кертіс Хенсон. Він відмінно зміг зняти даний фільм і дуже добре перенести дух Детройта тих часів на екран. Атмосфера у фільмі була дійсно захоплюючою і по-справжньому навеевающей дух реп-баттлов, які в картині показані на вищому рівні. Тепер, після перегляду «8 милі», я з упевненістю можу сказати, що Кертіс по-справжньому зміг впоратися зі своєю роботою і зняти картину на досить високому рівні.

Як я вже сказав вище, головну роль у фільмі виконав відомий репер Емінем. Я є його великим шанувальником, тому в цій картині він зміг по-справжньому мене вразити. Емінем зміг зіграти Кролика дійсно дуже добре. Протягом всієї картини за ним було дуже цікаво спостерігати і йому дійсно хотілося співпереживати.

Також сподобався і Міхи Файфер. Він теж дуже добре зміг зіграти свого персонажа і зробити його дійсно запам'ятовується.

Крім того, сподобалися і запам'яталися Брітані Мерфі, Кейт Бейсінгер, Івен Джонс, Омар Бенсон Міллер, Де'Анджело Вілсон, Юджин Бірд та інші.

 

 

Ось що-що, а саундтрек в цій картині був дійсно на вищому рівні. Його спільно написали Емінем і Пруф. Музика у фільмі була по-справжньому гарною і такою, що запам'ятовується, але напевно найяскравішою піснею серед них була «Lose yourself» у виконанні самого Емінема. Ця пісня була дійсно відмінною, а «Оскар» за дану пісню був абсолютно заслуженим.

Підсумок: відмінний фільм, який дуже добре передає атмосферу Детройта тих часів і прекрасно показує реп-культуру зсередини.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго