Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Загублені у космосі
----

Події відбуваються у 2058 році, коли жити на Землі людству залишилося не більше двадцяти років – вичерпано все. Видатний учений Джон Робінсон і його сім‘я вирушають найсучаснішим зорельотом на далеку планету Альфа Прим, придатну до життя, щоб збудувати там гіпербраму, через яку буде здійснено евакуацію людства.
Екстремісти засилають на борт підступного лікаря Сміта, щоб той знищив сім‘ю Робінсонів і сам корабель. Випадково залишившись на кораблі, Сміт, щоб не загинути, будить Робінсонів і капітана Веста, відважного бойового пілота.
Щоб уникнути зіткнення з Сонцем, капітан вмикає гіпердвигун, і зореліт губиться у невідомій досі частині космосу.

У фільмах існує дуже багато жанрів де кожен режисер знайде своє поприще. Фантастика, трилер Фентезі, пригоди, і багато інших жанрів розважально-повчального типу. Фільм про який я пишу можна сміливо зарахувати до тих жанрам, що я описав вище (крім Фентезі). Загублені в космосе- один з представників фільмів жанру космічна фантастика. Цей фільм розповідає нам про закінчення ресурсів на планеті Земля і всі вчені шукають планету для наступного перебування й головні герої відправляються в космічну подорож, щоб забезпечити порятунок всьому людству. Але з волі випадку вони губляться і знаходять планету придатну для життя, але не ту, яку вони хотіли ...

Завантажити файл: Lost-in-Space-1998.torrent [13.52 Kb] (Завантажило: 22)

Цей фільм ставитися до розряду тих фільмів для всієї родини, які цікаві і нікого не залишать байдужим, особливо синів і батьків. Адже одна з основних сюжетних ліній- лінія батька і сина, драма і любов, яка непідвладна часові простори і долаючи перепони вона тільки зміцнюється. Тема подорожей у часі тут теж проходить непомітною стрічечкою і стає дуже важливою ближче до кінця фільму. Майор і Професор бачать похмуре майбутнє і єдино вцілілого Уілла Робінсона, він вижив завдяки заклятому ворогові сімейки, що опинилася головним лиходієм. Всі повороти сюжету і діалоги не можуть не радувати. Адже «Загублені в космосі» - це один із класиків жанру, а якщо це класика, то навіть подивившись перші кілька епізодів починаєш перейматися філософською думкою цього фільму про утримання родини. Нехай його касові збори і малі, але в моїй пам'яті, та й у багатьох він залишиться основоположником таких фільмів, як «Зоряний шлях», «Пекло», «Крізь Горизонт» та інші не менш популярні фільми.

 

 

Акторський склад. Цей акторський склад, напевно, самий вдалий з усіх фільмів. Раніше мені жоден з них не був відомий, крім Гері Олдмана, тепер мені здається, що цей фільм можна включати в «золотий фонд космічної фантастики».

Підсумок: «Загублені в космосі» - пригодницький фільм про хоробрих дослідниках безкрайнього космосу і відкривають нові світи. Я поставлю цьому фільму десятку, яку він більше ніж заслужив. Рекомендую подивитися тим, у кого сімейні проблеми.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго