➤ Експеримент "Карнозавр" II
----

Коли був загублений зв'язок з урановим рудником, який перебував у пустелі Невади, влада затурбувалася й відправила туди команду професіоналів під командуванням Тома МакКуейда і Джека Ріда. Професіонали приїхали й побачили похмуру картину: усе устаткування зламано, а робітники були по-звірячому вбиті, - причому це навряд чи було зроблено людьми. Незабаром і цим фахівцям довелося зіштовхнутися віч-на-віч із первісними тваринами - карнозаврами, що вивелися з яєць, з якими експериментувала доктор Тіптрі. Люди виявилися цілком підходящими за смаком для монстрів, гніздо яких було не де-небудь, а на складі ядерних боєголовок.

«Карнозавр» - це взагалі маловідома і досить дешева фантастика 90-х про чергові експерименти в занедбаних лабораторіях. Таких фільмів за останнє десятиліття назнімали невідомо скільки, але таких, які запам'яталися хоча б назвою, одиниці. «Карнозавр» був одним з них. Дешевий, похмурий і нудний ужастик все ж зміг вирости в нехай і не масштабне, але вельми атмосферний продовження «Карнозавр 2». Фільм нагадує спрощені версії «Парку Юрського Періоду» і «Чужих», які схрестили на якихось невідомих декораціях, і забезпечили примітивним сюжетом.

Завантажити файл: Carnosaur-II-1994-ukrHTH-eng-DVDRip-Hutrom.torrent [16.56 Kb] (Завантажило: 2)

По духу фільм близький до «Машині-вбивці»: знову загін військових, занедбані військові бази, склади, боєголовки, коридори та ліфти. Все сіре або чорне. Знову першу половину фільму нічого не показують, а нещасні військові ніяк не зрозуміють, що розірвало на шматки робітників і вчених. А все просто - подоби динозаврів, тільки названі тут «карнозаврами», вилупилися з вирощених вченими яєць і почали їсти все живе. Воякам залишається тільки втекти назад з бази, але перед цим не допустити втечі зверюг, це ж кінець усьому живому!

 

 

Знято все досить дешево і часто дуже наївно, але при цьому «Карнозавр 2» на порядок краще першої та третьої частини. Є кілька надзвичайно атмосферних моментів - перші сцени входу в бункер (прямо «Чужий 3»), жорстоке поводження з однією з головною героїнь в ліфті, причому під кінець фільму ("Чужі") і звідти ж фінальне бій з Т-Рексом за допомогою старого авто-навантажувача. Вторинність прозирає звідусіль, спецефектів майже немає, динозаври гумові та пластмасові, актори далеко не голлівудського масштабу. Однак при всьому при цьому, «Карнозавр 2» досить цікаво подивитися і фільм десь навіть здатний здивувати.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!