Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Шаолінський футбол
----

Шестеро братів під керівництвом досвідченого футбольного тренера створюють непереможну команду. Об’єднавши неоціненний досвід майстрів кунґ-фу з сучасною тактикою футбольного бою, вони подають заявку на участь у престижних змаганнях із призом на мільйон доларів...

Як же все-таки здорово, що сьогодні люди мають право на свободу думки і слова. Всі ми, чертовски, різні, скільки людей стільки й думок. І, мабуть, щоб дати людям що-небудь нове і необхідне потрібно просто пробувати, пробувати і ще раз пробувати, от і все. Бути оригінальним, використовувати те, чого раніше ще ніхто не застосовував, розвивати і давати нове життя тому, що знаходиться в дефіциті, не боятися власних ідей, нехай з першого погляду і божевільних, адже бути може, одна із задумок призведе до успіху. Таким загальновизнаним успіхом виразно стала кінострічка, приголомшливого азіатського актора і режисера, Стівена Чоу - Забійний футбол. Та хто не знає про це дійсно забійній фільмі? Все хоч раз, та бачили його в рекламі по телевізору або чули про нього з розповідей друзів. Цей фільм став майже класикою східного невтримного кіно, яке багато в чому приголомшує своєю особливою подачею навколишньої дійсності. І нехай стрічку важко ставити в один ряд з такими титанами як Будинок літаючих кинджалів, Тигр, що крадеться, дракон і Герой, але схожість з ними безумовно є. Ну а той факт, що виділяє цю картина з ряду майже всіх азіатських робіт, говорить про те, що стрічка є по-справжньому унікальною.

Завантажити файл: Shaolin-Soccer-2001-HDTVRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [14.29 Kb] (Завантажило: 6)

Фільм сповнений іронії, драматичних елементів, і природно в ньому присутня величезна кількість наикрутейший екшен сцен. Поєднати всі ці елементи між собою і отримати цілісну, адекватну роботу здається майже неможливим, але Стівену Чоу це вдалося. По ходу перегляду не виникало почуття, що картину недопрацювали або зробили її надто безглуздої. Всі сцени виглядають легко, невимушено і з величезним інтересом, а сила-силенна найшикарніших моментів і зовсім заворожує глядача, примушуючи від подиву відкривати рот (більшу частину фільму так і дивився). І нехай більшість цих моментів з жанру фантастики, але зате якісна обробка надає їм таку невимовну міць, що цей фарс ставати вкрай вдалим і доречним в даній роботі, вже до середини фільму і зовсім звикаєш до такого достатку нереальних сцен, а все, що відбувається сприймається цілком природно і спокійно.

 

 

Як я вже писав, стрічка сповнена іронії і забавних моментів, які виникають самі собою. Такий природній комічністю володіють одиничні, на мій погляд, роботи. Взяти хоча б один з розмов тренера та головного героя:

- Ноги в тебе сильні, але м'яч від сили удару, відлітає у тебе в небо. А якщо ти зіб'єш літак, хто платитиме?
- Тільки не я.
- Саме так.

Або сцена, в якій головний лиходій спілкується по телефону:

- Який рахунок? 40-0?!

Інакше кажучи, нестандартний азіатський гумор безумовно є одним з головних достоїнств фільму.

А ще Стівен Чоу майстерно створив надихаючі видовища, які неймовірно органічно вписуються в кінострічку, чого тільки коштує фінальна частина матчу. Всі персонажі у фільмі парадоксально колоритні. Всі герої по-своєму неповторний і унікальні. Особливо це відноситься до шаолиньская братам. Кожен зі своєю історією, характером, але зате всі вони мають одну спільну мету, це робить їх однією споченной командою. Це відмінно показане командне єдність, в чому заслуга талановитих акторів, які зіграли ну ура, тут і сперечатися нема про що.

Черговим великим плюсом стала геніально підібрана музика, яка, як не можна краще підкреслює і прикрашає буквально кожен елемент кінострічки, роблячи її більш драматичніше, надихаюче і просто краще.

Стівен Чоу створив фільм на всі часи. Забійний футбол - приголомшлива картина, з морем надихаючих, смішних і круто зроблених сцен. Всім любителям неординарного, нешаблонного кіно дивитися обов'язково.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго