Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Кулл - Завойовник
----

Варвар на ім'я Кулл несподівано стає королем після того, як старий король, якого він смертельно поранив у бою, віддає йому свою корону. Але Генерал Талігаро разом зі змовниками, намагаючись вбити Кулла і захопити трон, воскрешають стару відьму-королеву Аківашу, яка збирається відродити лордів-демонів, щоб вони правили світом. Єдине, що її може зупинити - це дихання бога Валки.

Кіно другого класу про м'язистому герої, що пройшов шлях від варвара родом з Атлантиди, і до короля одного королівства, швидше за все, повинно відштовхнути вишуканих любителів фентезі кшталт «Конана», з якого, поза сумнівів, і скопіювали образ Кулла-завойовника у виконанні Кевіна Сорбо , відомого за роллю в телесеріалі «Пригоди Геркулеса». І взагалі, особливо здивувати цей фільм може зовсім небагатьох, але у нього є свої фішки.

Завантажити файл: Kull-the-Conqueror-1997-Ukr-Eng-BDRip-Hurtom.torrent [16.52 Kb] (Завантажило: 19)

На тлі незрозуміло звідки (і з якої причини) вибухнула битви, під жорстку мелодію на електрогітарі на екрані виникає лютий воїн з сокирою в руках. Він починає зі смаком і непідробним захопленням сущого варвара рубати і шматувати всіх направо і наліво, виблискуючи мускулами. Битва закінчилася, мелодія дограла, з'явилося королівське військо, і нашого героя мирно взяли в полон. Поїхали до короля, а у того вже починає їхати дах, віджив він своє свідоме життя. І в результаті не цілком логічних і з'ясовних подій варвару-бранця дістається корона!

 

 

Кевін Сорбо здорово зобразив свого персонажа: беззаконний воїн, вихований і загартований самим життям став королем (що так яро обіцяли, але так і не показали в фільмах про Конана, яких до 2011му році стало вже три), і тепер йому належить шлях через терни прогнилої системи влади. Цей шлях принесе йому пригоди, любов, ворогів, смертельну небезпеку, а мені, як глядачеві - купу задоволення. Можна лаяти «Кулл-завойовник» за часом кричущий примітив в ефектах, але у нього не віднімеш гарної атмосфери, гумору і захоплюючої розповіді.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго