Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Джильї
----

Ларрі Джільї - кримінальний тип, мешканець Лос-Анджелеса, що знаходиться в постійному пошуку "великої справи". Він розробляє схему, яка повинна принести йому купу грошей. Джільї вирішує викрасти розумово відсталого брата могутнього федерального прокурора. Коли ж з'ясовується, що не все йде за планом, глава мафії посилає на допомогу Джільї Рікі - шикарну гангстершу зі своїми методами ведення кримінальних операцій...

Ім'я режисера Мартіна Бреста достатньо відомо в широких кінематографічних колах. Можемо згадати такі фільми як «Запах жінки» і «Знайомтесь, Джо Блек», до яких цей майстер розумного, тонкого психологічного фільму приклав руку, серце і душу. Тому був сенс познайомитися з фільмом «Джильи». І картина вийшла на чудо! Беручи до уваги той жанр, до Якому вона належить, особисто для мене не виникає питань щодо порівняння цього фільму з розрекламованими «7 психопатів», «Фарго» або навіть з «Кримінального чтива». Можете скільки завгодно говорити про геній Квентіна Тарантіно, але це кіно набагато привабливіше на мій суто дилетантський погляд.

Завантажити файл: Gigli-2003-DVDRip.avi.torrent [19.14 Kb] (Завантажило: 10)

Жанр кримінальній комедії, це особливий вид мистецтва, в якому переступити межу, означає потерпіти повне і беззастережне фіаско. А ось кіно з чітко вираженою генеральною лінією, в якій тріпається в хорошому сенсі слова, думка жива і відчуває, від якої відгалужуються інші цікаві думки, зробити куди складніше, ніж дати героям в руки стовбури і наказати стріляти як попало. Ось таких фільмів в стилі Тарантіно тисячі, а таких, як «Джильи», можна перерахувати по пальцях однієї руки.

Для мене «Джильи» вишукане блюдо, що поєднує в собі ідею, зміст, феноменально зрежисоване і подане в кращому вигляді під запаморочливу гру Джастіна Барти, Дженіфер Лопез та Бена Аффлека. Вдаватися в подробиці цієї стрічки я не стану, тому як мої слова будуть блідою тінню цієї картини. Зазначу лише діалоги, що заслуговують уваги.

-Краща Перемога та, що досягнута без битви.
-Зліться При конфлікті, тактично і стратегічно нерозумно! Злість затемнює розум!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго