Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ 13-й воїн
----

Ахмед ібн Фахдлан, витончений аристократ і поет, як покарання за любов відбув посланцем цивілізованого Сходу на варварську Північ, до диких і неприборканих вікінгів. Ці хоробрі воїни готувалися до походу проти таємничого племені Пожирачів Трупів, що спустошує села і залишає після себе купу людських скелетів.
За стародавнім повір'ям, тільки тринадцять воїнів зможуть здолати звіроподібного ворога. Але, щоб пророцтво збулося, один із сміливців повинен бути чужоземцем... Волею щасливого випадку або зловісної долі, колишній поет, а нині тринадцятий воїн бере до рук зброю і відправляється туди, де замовкають навіть безстрашні вікінги, щоб випадково не назвати свій страх на ім'я.

Створений за твором Майкла Крайтона «Пожиратели людей» «13-й воїн» наполовину заснований на легендарних міфах про Біовульве наполовину витяги з записок Ахмеда ібн Фахдлан занурює глядача в темний і таємничий світ середньовіччя.

Завантажити файл: The-13th-Warrior-1999-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-Hurtom-HQ-ViDEO-by_oles.torrent [18.19 Kb] (Завантажило: 17)

За твердженням багатьох критиків «13-й воїн» - це своєрідний прикол, який суміщає в собі несумісні теми. Але навіть не дивлячись на грубе ставлення з сценарієм і своєрідну вигадку, Майкл Крайтон намацав потрібну нитку і створив незабутню атмосферу жаху яка відбувається в стародавні часи, а сама історія розказана у фільмі ні скільки не втратила свій блиск навіть через стільки років.

До фільму складно підібрати якусь негативну критику, оскільки, він дійсно перевірений часом і через 15 років виглядає на одному диханні і викликає масу позитивних емоцій. Плюс хороша акторська гра Антоніо Бандереса.

«13-й воїн» - хороший і якісний, який перевірений часом і вже отримав свій стандарт якості.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго