Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Містер Маґу
----

Містер Маґу, ексцентричний мільйонер, був запрошений на відкриття музею, в центрі експозиції якого — «Зірка Курістана», дорогоцінний камінь, що не має ціни. Злочинці вирішили зіпсувати всім свято і вкрасти його, але по неймовірній випадковості ювелірний шедевр опиняється біля Містера Маґу. Зловмисники і ФБР вирушають на пошуки.

Ситуація ускладнюється тим, що невдалий мільйонер жахливо короткозорий і принципово не носить окулярів. Проте його симпатичний бульдог бачить за двох.

Фільми з Леслі Нільсеном - гарантія того, що перед нами вельми чудова, добра і просто цікава комедія. Містер Магу - маловідома, але досить добра і смішна історія про сліпого багатому старичка, якому не пощастило опинитися на роздоріжжі між бандитами, що викрали дорогоцінний камінь «Зірку Трістана». Так виходить, що Зірка потрапляє до невдалому Магу, і тепер він виявляється об'єктом для пошуків бандитів і агентів ФБР ...

Невідомо чому, але цей фільм критики сприйняли досить прохолодно. Звичайно, якщо порівнювати його з іншими комедіями з Нільсеном, дане творіння виявиться слабкою роботою.

Завантажити файл: Mr.-Magoo-1997-2xUkr.AC3_2.0-DVDRip-Hurtom.avi.torrent [15.07 Kb] (Завантажило: 4)

Об'єктом численних жартів, природно, стає герой Нільсена, а так же ситуації, в які він потрапляє. Природно, сценаристи грають на тому факті, що герой слеповат, і тому Магу часто плутає речі: то оголений провід обріже, замість червоної стрічки, то в труну залізе, переплутавши його з таксофоном і так далі. Все це змушує лише усміхнутися, але реготати без приступу - ні. Потім же чималий акцент творці роблять на героях, які тупі, як пробки. По суті, їх тупість повинна викликати сміх, але в цьому фільмі від цього стає тільки соромно. А шкода - дурість героїв нетривіальна, і на цьому можна було б зробити непоганий акцент для жартів. Але немає.

В цілому, фільм не нудний, і його можна дивитися не відриваючись, благо чарівність смішного Леслі Нільсена змушує глядача сидіти біля екрану до кінця фільму. Та й акторська гра виглядає цілком пристойно. Природно, Нільсен здатний витягнути на собі будь-який фільм, і Магу не виняток. Ну і інші не розчарували, і для комедії грали досить непогано.

Єдиний мінус фільму - тупість. Дії персонажів дурні а сюжет в деяких місцях кульгає. Ну і що? Мета у фільму - розслабити і залишити приємні враження, і фільму це вдалося. Півтори години гарного настрою та відпочинку - гарантовані.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго