Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Американська історія Ікс
----

Лідер місцевої банди скінхедів Дерек Він'ярд міцно утримує авторитет в своєму районі. Переконаний у своїй правоті, він нещадно розправляється з тими, хто має не білий колір шкіри. Незалежність і сміливість Дерека викликають захоплення у його молодшого брата Дені, який вже теж зробив свій вибір.
Але звіряче вбивство двох чорношкірих хлопців, здійснене Дереком, розділяє дороги братів: Дерек опиняється у в'язниці, де існує свій розклад сил, а Дені на волі успішно продовжує справу брата. До тих пір, поки їх шляхи не перетнулися знову ...

Важкий і по справжньому чесний фільм. І тяжкість його полягає не в какой то особливої жорстокості, а в абсолютній буденності відбувається. У житті відбувається чимало таких історій і ламається доль схожих на Дерека і Денні. Але все це проходить повз нас, адже ми вважаємо таких людей негідними уваги.

 

 

Завантажити файл: American-History-X-1998-Ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent [16.36 Kb] (Завантажило: 10)

 

Про що ж цей фільм? Спочатку хочеться сказати що про неонацизме. Або про субкультуру скінхедів. Ну або на крайній випадок про ламання світогляду. І да фільм розповідає про все це. Але по справжньому цей фільм про долю сильної і яскравої особистості виявилася практично на соціальному дні.

 

 

Сюжет фільму простий і нехитрий, але в даному випадку це гідність. Реальні долі рідко володіють хвацько закрученим сюжетом. Але в теж час ця історія чіпляє до глибини душі. Дуже добре показаний ідеологічний момент, сам процес прилучення молоді до даної субкультурі. Методична промивка мізків, до того ж підкріплена регулярно спостерігаються прикладами з життя. До того ж розкрита роль таємного керівника направляючого діяльність руху, але що залишається при всьому цьому чистим.

Акторський склад вражає глибоким вживання в образ і розумінням тонкощів у взаєминах персонажів. Едвард Нортон зумів створити двох несхожих один на одного Дерек. При цьому перетворення одного з них в іншого по справжньому обгрунтовано і вистрадано.Едвард Ферлонг зіграв його молодшого брата передав всю складність взаємин юного неонациста зі своєю сім'єю. Так само мені запам'ятався Евері Брукс в образі мудрого і всепрощаючого наставника щиро бажає допомогти своїм учням.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго