Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Зомбі на ім'я Шон
----

Найсмішніший англійський фільм 2004 року. Пародія на "Ніч живих мерців", "28 днів по тому", "Світанок мерців" й інші фільми про зомбі. У простого продавця Шона видався нелегкий тиждень! Подружка кинула його, вітчим намагається ним керувати, а найкращий друг виводить із себе всіх довкола. Для повного щастя Шону багато не треба - посидіти в улюбленому пабі та пограти на приставці... Але спокійного життя нашому героєві не побачити. Лондон опиняється у владі зомбі, і тепер Шон має вирішувати всі проблеми, паралельно рятуючи друзів від живих мерців.

Шон - рядовий продавець-консультант рядового магазину побутової техніки ніяк не може налагодити своє життя. У нього є красуня подруга і лобуряка друг. .. Кожного з них він, по своєму, любить. Ще у нього є сім'я - ненависний вітчим і добра мама ... І всі вони чогось від нього чекають. Подруга - коли ж Шон, нарешті, зміниться і перестане бути таким недолугим. Вітчим просить приділити увагу матері, а мама вже давно завіт його в гості. Ед - найкращий друг - чекає його в пабі «Вінчестер», щоб пропустити по келиху пива і поговорити «про життя» ... Як же важко разовраться і приділити увагу всім! Тому в житті Шона не все гладко - він вкінець розсварився з подругою і не знає тепер як йому її повернути.

 

 

Завантажити файл: Shaun-of-the-Dead-2004-UkrEng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [10.44 Kb] (Завантажило: 8)

 

Однак випадок надається сам собою! У місті несподівано починають відбуватися дивні речі - люди перетворюються в жахливих зомбі, які виходять на вулиці і, згуртувавши ряди, починають свій переможний хід по Лондону. І хто ще, якщо не наш тихоня Шон здатний врятувати кохану дівчину, маму і друзів від кривавих лап мерців. Взявши в руки краще зброю в боротьбі з мутантами - біту для гри в крокет і совкову лопату, наші герої відправляються в небезпечну подорож вулицями міста, і. .. Біда того зомбі, який встане на їх шляху!

 

 

Відмінна пародія на безліч фільмів про живих мерців! Причому пародія з дуже тонким, англійським, почуттям гумору. Не чекайте тут безбаштового дійства типу «Гарячих голів» - нічого подібного у фільмі немає. Він знятий як би «серйозно», проте кожен кадр фільму просто просякнутий тонкою іронією над усіма «фішками» подібного роду фільмів!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго