Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Нестерпні боси
----

Нік ненавидить свого начальника, який карає його за кожне хвилинне запізнення, не звертаючи уваги на те, що Нік працює з ранку до ночі. Дейл ненавидить свого начальника, докторку Джулію Гарріс, бо вона знущається над його статтю і руйнує стосунки з нареченою. Ну а Дейл свого боса любить. От тільки начальник помирає і його місце займає начальників синок - психопат і наркоман. Довго друзі скаржились одне одному на проблеми, та розігріті пивом одного разу заключили угоду - будь-якими силами вбити своїх начальників, поклавши край їхньому знущанню над трьома чудовими "робітникам офісного фронту".

Напевно багато знайдеться людей, які не до кінця задоволені своїм начальством і з натхненням обіграють в голові сценарій розплати.

Завантажити файл: Horrible.Bosses.2011.BDRip.Ukr.Eng.mkv.torrent [17.4 Kb] (Завантажило: 39)

Три нерозлучних товариша діляться один з одним подробицями своєї роботи. Так склалися обставини, що у кожного з них просто нестерпний начальник, і всі вони доставляють бідним трудягам масу клопоту. Як і інші комедії останніх років, цей фільм не призводить вас до тями істеричного сміху, але за свій гарний настрій можна не переживати. Настрій піднімається легко після початку перегляду і при простому, здавалося б, передбачуваному сюжеті, спостерігати за розвитком подій цікаво. Ті безглузді ситуації, в які потрапляють головні герої, типові для жанру і дарують незмінну посмішку. Акторський склад вражає, зокрема босів грають три зірки Голлівуду, кожен з яких створив свій особливий образ.

Від цієї комедії отримуєш рівно стільки, скільки очікуєш - гарний настрій на деякий час без морального напруження. Достатньо для того, щоб чекати продовження.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго