Українські футбольні команди
 
➤ Кенгуру Джек
----

Люіс Фуччі і Чарлі Карбон - кращі друзі з тих самих пір, як двадцять років назад Люіс урятував життя Чарлі. Люіса ж постійно переслідують невдачі. Не дивно, що він просить допомоги у Чарлі для супроводу вантажівки з партією крадених телевізорів. Мимоволі герої приводять поліцію прямо на склад краденого, що належить мафіозному босові Селу Маріо. В якості розплати за дурість друзі зобов'язуються доставити гроші мафії одному зі спільників Села, що знаходиться на іншому кінці світу - в Австралії. Просуваючись крізь дикі австралійські зарості, хлопці ненавмисно ранять кенгуру. Намагаючись оживити нещасну тварину, вони вирішують нарядити його в червону куртку Люіса, яка приносить удачу, і зробити ефектну фотографію. І кенгуру не тільки воскресає, але й благополучно ховається в нетрях чагарнику, одягнений усе в ту ж нещасливу куртку, в кишені якої залишилися гроші мафії - 50 000 доларів. Заручившись допомогою Джессі, захисниці дикої природи, наші герої відправляються в абсолютно неймовірні пригоди в погоні за кенгуру і готівкою.

Півроку тому (від даного часу) цей фільм вже крутили на ТНТ.

Всупереч моїм скептичним прогнозам і очікуванням фільм виявився цілком собі глядабельних.

Завантажити файл: Kangaroo-Jack-2003-DVDRip-2xUkr.Eng-Hurtom.avi.torrent [15.17 Kb] (Завантажило: 11)

Цим двом ідіотам за сюжетом заманулося поглумитися над збитим «мертвим» сумчастих. Наділи на нього червону куртку, в якій, за іронією долі, лежали 50 тис. $ І вирішили пофоткаться з «мертвим» кенгуру. А австралійський символ візьми, та й прийди до тями! «Ах, ти ж, е!» - Приблизно так зреагували ці «кренделі», коли тварина поскакати від них разом з грошима. Гроші дав їм бос, якого зіграв актор, який грав в «Спіймай мене, якщо зможеш» батька героя-лиходія.

І тепер весь фільм вони ганятися змушені за своєю червоній куртці.

 

 

Пригоди зводять їх смішними чином з пілотом (адже з повітря легше полювати, маючи рушницю з транквілізатором). І погоня розпочалася. Паралельно йде погоня і на цих двох невдах, які, на їхню думку, загарбали грошики.

Загалом, фільм дуже цікавий. І в низці нескінченних дурних клонів з жанру «ТНТ-комедія» він якщо і не виходить з цієї маси, то, принаймні, цілком собі помітний.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго