Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Таємнича дорога
----

Детектив Джей Сванн повертається до свого маленького містечка, де саме сталось брутальне вбивство молодої дівчини. Серед пекельного сонця та пустель Австралії, наштовхуючись на неочікувану корупцію в лавах своїх же, Джей намагається знайти вбивцю і якось змінити своє місто. Але ж чи так просто це зробити, коли навіть шеф поліції не хоче піднімати шуму?

Ця неспішна і атмосферна робота з тієї якісної австралійської партії проектів як «За законами вовків» і «Пропозиція», вражаюча глибиною своєї думки і безкомпромісністю відбувається на екрані. По суті, не сказано нічого нового в кримінальному жанрі, але історія, з якої виходить до глядача режисер Іван вересня привертає свою увагу, незважаючи на відсутність будь-якого з нею спорідненості.

Завантажити файл: Mystery.Road.2013.Avstr.vo.satkureng.AC3.UA.torrent [16.89 Kb] (Завантажило: 6)

Біля траси знаходять тіло місцевої дівчинки-аборигенки з перерізаним горлом, якщо хтось думає, що материкова країна дає данину корінним жителям, то, судячи по картині, у всякому разі, це не так. Першим це відчуває головний герой, який власне сам не відноситься до «білих» поліцейським, і береться розслідувати цю справу, оскільки користується довірою серед співмешканців, та й вбивство цієї дівчинки торкнулося його трохи більше, ніж професійні обов'язки.

 

 

У міру свого розслідування він зіштовхуються з великим небажанням своїх колег розгадувати цей злочин, усілякими способами які створюють штучні перешкоди, а бути може, і самі замішані в цій справі. Фільм «Таємничий шлях» це не типовий фільм про змову поліцейських, або злочинців в рядах поліції, це також не битва Давида проти Голіафа, якщо так міркувати про нашого героя. Це суто локальна проблема одного поліцейського, яка в плані своєї масштабності торкнулася конкретно його.

Ця некваплива робота врешті глядачеві подарує шикарну перестрілку в пустелі, тільки заради якої можна було б дивитися майже півтори години чужий філософії. Однак якщо ви все-таки готові перейнятися заокеанської проблематикою показаної через кримінальний світ, ви будете задоволені від перегляду. Окремо хотілося б виділити акторську гру Аарона Педерсена, шикарна роль і потужне виконання на екрані.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго