Українські футбольні команди
 
➤ Білі ціпоньки
----

Аґенти ФБР (брати афроамериканці), що дуже проштрафилися, вирішують реабілітувати себе перед керівництвом. Причому як у переносному, так і в прямому значеннях. Їхньою місією стає захист двох сестер Вілсон, спадкоємиць величезної готельної імперії, від викрадання під час їхнього переїзду з нью-йоркського аеропорту до готелю Гемптонс. Знову переоцінивши свої здібності, брати придумують новий дурний план – заховати сестер у затишному місці, а самим переодягнутися та заґримуватися під них, бо ж заїжджих мільйонерш в обличчя мало хто знає. Все, що їм тепер залишилося зробити, – переконати решту всього світу (як також решту співробітників ФБР, що "охороняють" їх, а також усіх рідних і близьких сестер Вілсон) у тому, що вони дійсно молоді, багаті блідолиці мільйонерші. Проколи та приколи подібний розвиток подій цілком передбачає...

Все-таки вміють брати Уайанс знімати відмінні комедії, при перегляді яких смієшся з самого початку фільму і до його кінця. Та й ідея у фільму смішна і незвичайна.

Завантажити файл: White-Chicks-2004-2xUkr-WEBDLRip-Hurtom.avi.torrent [14.7 Kb] (Завантажило: 40)

Два чорношкірих агента ФБР Кевін і Маркус беруться захищати від викрадення двох білошкірих сестер-мільйонерок Брітані і Тіфані Вілсон, які поспішають на вечірку в готель Хемптонс. Сестрам обов'язково треба там бути присутнім, але ФБР-івці нарешті розуміють, що не зможуть виконати завдання, тому вони гримуються під Брітані і Тіфані, одягнувшись в білу шкіру.

Смішних моментів у фільмі стільки, що все не перерахуєш. Один вид цих липових «сестер» ростом під два метри з мало схожою на справжніх сестер Вілсон зовнішністю викликає сміх. А коли Кевін і Маркус на самому початку фільму танцювали іспанський танець, я мало не на підлозі валялася від сміху. Місцями трапляються вульгарні жарти, але вони доречні і від них дійсно смішно.

 

 

Може бути, комедія знята трохи в традиційному стилі - з двома ворогуючими групами багатеньких дочок, які постійно знущаються один з одним, з обливанням фарбою, - але все-таки вона не виглядає банальною.

«Білі навшпиньки» - одна з кращих комедій братів Уайанс. Цікава, дуже смішна. Така комедія легко підніме настрій, коли сумно. А що ще від комедії вимагається ?!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго